Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

tak já myslím, že účast byla super! poznal sem dost dobrých lidiček z fóra a jsem za to rád!!! ;) pište klidně i kritiku, rádi se přiučíme a pokusíme se chyby při přištím srázku napravit ;) díky všem kdo přijeli!!!

Míro, škoda žes už nedorazil :feve:

Lube: super žes přijel i navečer, rád sem tě zas po dlouhý době viděl!!! ;) zítra budou fotos, dneska du do hajan a ráno mě čeká ´úklid a posbírání mrtvol :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute všicky....dík Dakimu za perfektní srázek...myslím že vytktnout ení co...jen tak dál.dorazil jsem dom pro mladou kolem osmé...nedalo se jet páč sem čekal na blbejch semaforech u Sobotky cca 45min.docela slušná kolona,frézujou tam silnici,zpátky se mi moc chtělo ale unava po tý debilní cestě byla větší.. :feve: no aspoň na vás zbylo určitě vís prasátka protože já hodně žeru a nezbylo vám nic:-))))příště budu přes noc....a snad vyjdou doksy v září..tam se uvidíme...fakt perfekt sraz.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sraz opravdu super, perfektní partyja lidí, dobře jsem pokecal, zase mě bolí huba :)

Dakímu a ostatním z klubu velké díky za organizaci, zastavení dopravy při spanilce a že jsme se to hezky projeli, ještě ted mám zapotané pracky furt samá zákruta lol lol no rpostě špička pánové, komu čest, tomu čest :D :D :D

fotky jsou, ale bude jich tu dostatek i bezemňa

PS: díky MartyPovi při zpáteční cestě za pomoc, jóóó stahovačky na O1 jsou svině a já nechtěně na dálnici větral, takže malá oprava ala izolačka tuning a fičelo se dál :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i ja se pridam ke kladnemu hodnoceni...Super srazek,spanilka paradni,supr silnice i mista,kam jsme jeli..Fakt paradne zmaknuty..Pivko taky ok,mazani na prasatko taky..Fakt se to vydarilo a pocasi,ktery myslim vyslo tomu jeste prispelo.

Rad jsem osobne poznal par dalsich pohodovych lidi,jako je Pentadius,nebo JaKr, a pokcal s nima..Zaroven sem rad videl stare zname tvare, z "dalky" ;) Doliho,BadySe i tomu Vorlajzovi sem neco rekl,tusim,ze at porad nemele.. :D Fakt byla pohodicka..

Tak prihodim par fotecek..

PS: BadySu,nemas za co..Hlavne,jestli tuning vydrzel az dom a neofouklo ti krk.. :D

post-1427-1218365609_thumb.jpg

post-1427-1218365630_thumb.jpg

post-1427-1218365650_thumb.jpg

post-1427-1218365671_thumb.jpg

post-1427-1218365705_thumb.jpg

post-1427-1218365724_thumb.jpg

post-1427-1218365747_thumb.jpg

post-1427-1218365768_thumb.jpg

post-1427-1218365791_thumb.jpg

post-1427-1218365806_thumb.jpg

post-1427-1218365830_thumb.jpg

post-1427-1218365851_thumb.jpg

post-1427-1218365875_thumb.jpg

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...