Přejít na obsah

Srázek v Turnově II.


Dakie

Doporučené příspěvky

to ALL: no to video radši ani vidět nechci... :D na druhou stranu, až budete jednou vyprávět svým dětem příhody z mládí, tak si na mě vždycky vzpomente! :kol-98:

to Cooco: hej, ty kokso, tie mracitka su super chalan moj zlaty!!! :smich:

to Bobik: miluju tě! kol5:prc:

:kol-98:

jinak akce byla fakt slušná... poznal jsem část slovenské mafie :kol-137: , vnuka Zagorky :kol-82: a spoustu dalších skvělých lidí... super! ;)

jinak bych chtěl všem co si u mě koupil oNano poděkovat a pžádat je, zda by mi mohli pak napsat svoje dojmy... etc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joujou: tak abych to uvedl na pravou míru, fakt mě to mrzelo, že sem nemohl zůstat, ale rodiné problémy měli tentokrát přednost...doufam že na další akci už budu full time...ale když sem viděl video Tomáše a Vorlajze, tak mš docela zamrazilo v zádech, při představách co se asi odehrávalo po vypnutí záznamového zařízení :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinius: chlape chápu chápu bavil sem se s naším kolegou z fora večer a prsotě problémů je všude dost a hlavně i v rodině a ta má přednost..takže plně chápu..a navíc si od lbc a tam jsem docela skoro každý den :) takže případně můžem dát i sraz někdy jen tak v lbc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...