Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Roční vozy jsou super, já jsem na své Fabii ušetřil 180 000 kč :) nová skoro 400k, já jí kupoval za 218k :) najeto 21 000 km.

 

Co se týče Tour :D tak Rapid je vpodstatě O2 Tour. Má skoro stejný podvozek, kufr 550 liltrů, jediné co mu chybí, že to není kombi.

 

A přece už u O2 Tour udělali sviňárnu, dali tam jen benzínové motory. O1 Tour se prodávala dobře, páč měla i naftu, kterou si koupilo odhadem 85% kupujících.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akční model neznamená hned slevy..já bych bral a bohatě pro začátek by stačilo kdyby třeba od Ambitionu byla matalíza grátis nebo litá kola,za stávající cenu,aniž bych musel kupovat paket za 10.000,- a zrovna od této výbavy což je skoro 400.000,- by rapidu do zelí nelezla.. :kol-47:

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slava by byla,kdyby cena byla nižšší než u sériového modelu..já píšu o výhodě akčního modelu přidáním výbavy bez navýšení cen..pro mne třeba radeji metla gratis,než tempomat a vyhřívané sedačky v paketu,ale pokud by OIII slevnila,také by se zájemci nezlobili..

Editováno: , autor: manfroto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manfroto >

Tak teda upřímně nechápu jestli čekáš nebo se rozhoduješ podle takových "prkotin"

Metalíza gratis nebo podobný "nesmysly" přece nerozhoduje o tom jestli si koupíš OIII ne? To už v tom balíku peněz opravdu nestojí ani za řeč.

Neřeknu kdyby před koncem výroby byla cena o 100 000 ,- levnější ale čekat na tyhle "drobnosti" to opravdu čekáš s koupí auta až ti udělaj takovouhle akci kde ušetříš 10 000 ,- ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manfroto >

Omlouvám se jestli jsi to tu už psal ,ale tak kdyžtak ještě jednou pro mě prosím. Kolik chceš vlastně vrazit do OIII ? Jakej máš strop ?

Jakou motorizaci kupuješ a proč ?  Díky za odpověď

 

Omlouváš se mu zbytečně. Nic takového tady nepsal = tudíž je to marné ptaní se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...