Přejít na obsah

Draha nafta - neprestavejte jezdit, vyjde to levnejc!


Kolafa

Doporučené příspěvky

Chci se s Vama podelit o moji zkusenost v ramci souc. cen PHM. Pri pohledu na ceny na totemech pump se mi chce blejt, takze jsem si rekl, ze halt budu vic jezdit MHD a tim usetrim. Ho ho, a co se nestalo, stoji me to daleko vic!! Duvod je jednoduchy, jak nejedu autem ani na metro, tak muzu po praci chmelit a vzhledem k tomu, ze mam spotrebu vetsi nez moje embecko, tak penize tecou hur nez za Shell V-power Diesel! Takze jezdit pratele!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je třeba si započítat i čás a nervy strávením v MHD, mačkanice, možnost krádeže na osobě, aj.. Pokud člověk bydlí někde ve větším městě, kde MHD jezdí co 15 minut, tak je to ještě jakž takž. Ale v menších městech nebo dokonce pro přespolní je MHD daleko dražší než cesta vlastním autem. Teď do to nepočítám jen PHM, ale i čas atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to pocital pred nedavnem , delam 6 dnu po sobe a denne ujedu do prace 25 km , za prac. tyden 150km , tj. zhruba 10 litru benzinu 330kc (kdyz zaspim samozrejme vic :) ), autobus me stoji 50 kc denne, tj. 300 tydne , fakt magori na tom CSAD, nechapu proc jim vubec stat dava nejake dotace z mojich dani kdyz za jizdu s poloprazdnym autobusem udela dmnt pomalu 2500kc a to to toci az 3x za den(ranni,odpoledni,nocni)

takze jsem si spocital ze kdyz vezmu jednoho az dva lidi do prace jsem za vodou :D (no samozrejme ze nas jezdi pet a dalsi by si chteli vozit prdel v octave taky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolafo, velmi zajímavá úvaha lol

Jinak, dnešní doba je plná absurdit. Osobní auto je již při dvou osobách levnější jak autobus, autobus je levnější jak vlak.

Letadlo je někdy levnější jak pozemní doprava.

Kamionová doprava je levnější jak vlaková a lodní.

Loby a mediální masáž.....

Ale s tím chlastem místo paliva, tak to je bomba :palec2:

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mate nakej drahej autobus za 25km 50kc ...

maji to podelene nejak na pasma , takze i kdyz ja jedu 13km tam a 13km zpet (samozrejme nezajizdim do kazde prdele nabrat lidi ) autobus hold stoji 25 kc tam a 25 kc zpet , taky koukam na politiku CSAD jako blazen, pokud si myslis ze si vymyslim klidne ti popisu trasu a projed si to autem i busem (pro znalce regionu Havirov-Mittal steel) nehlede k tomu ze nemusim slapat pesky na zastavku kilometr a ze zastavky dalsi dva kilometry do zavodu

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu to rozvinu: sice chmelíš dráž, ale máš nulový emise :p (teda záleží na tom co chmelíš...) ať žije ekologie :palec2:

Tak emise me zrovna moooc nezajimaji :-) tim ze jezdim svym,jsem rychleji doma a muzu se venovat svym zalibam a nee cucet nekde na reklamy u zastavky :prc:

Editováno: , autor: Sleep77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se s Vama podelit o moji zkusenost v ramci souc. cen PHM. Pri pohledu na ceny na totemech pump se mi chce blejt, takze jsem si rekl, ze halt budu vic jezdit MHD a tim usetrim. Ho ho, a co se nestalo, stoji me to daleko vic!! Duvod je jednoduchy, jak nejedu autem ani na metro, tak muzu po praci chmelit a vzhledem k tomu, ze mam spotrebu vetsi nez moje embecko, tak penize tecou hur nez za Shell V-power Diesel! Takze jezdit pratele!

To mi řekni KOFOLO, kolik té černé české vody vychlemtáš, že se ti to prodraží? ;):plol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maji to podelene nejak na pasma , takze i kdyz ja jedu 13km tam a 13km zpet (samozrejme nezajizdim do kazde prdele nabrat lidi ) autobus hold stoji 25 kc tam a 25 kc zpet , taky koukam na politiku CSAD jako blazen, pokud si myslis ze si vymyslim klidne ti popisu trasu a projed si to autem i busem (pro znalce regionu Havirov-Mittal steel) nehlede k tomu ze nemusim slapat pesky na zastavku kilometr a ze zastavky dalsi dva kilometry do zavodu

ty děláš v Mittalu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...