Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Ta kára přes 8 mega, ale dílenské zpracování tomu absolutně neodpovídalo, drnčící prahy, ze svarů visící cucky do kufru (na roztrhání báglů), nedotažené difuzory pod autem (docela na hovno od 220 to nešlo udržet na silnici) ..... Jak jsem se těšil na svezení s koníkem tak jsem byl hluboce zklamanej šuntovní talián. To Porsche 911 turbo je za půlku a o 100% lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovou RZ ku si může koupit jenom idiot. :feve: S tímto autem jistě nebude jezdit podle předpisů takže lehce zapamatovatelná RZ je spíše na škodu.

Taky to vypovídá o inteligenci, když si boreček nedokáže zapamatovat pár čísel a musí si koupit takovouto. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě zajimalo, jestli mu neni divný že všechny auta jsou v protisměru :smich: zákaz vjezu některým lidem asi nic neřiká ;)

post-14697-1235816934_thumb.jpg

Vždy se musí najít rušivý element, např. já když jedeme na sraz OC nebo někam jinam, vždy stojím úmyslně opačně. A vsadím se, že na té benzínce zákaz vjezdu není, třeba tam jen nacouval :p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci, kdyz jsme u tech znacek, nemyslim si ze vetsina tech co maji na konci 0000, 0001 nebo 6666, si to porizuji pro svoji spatnou pamet, to je absurdni. Jde spis o pocit vyjimecnosti nez zapomnetlivost. Vetsinou zalezi na jednotlivych uradech, nekde se za to plati, nekde staci mit znamy a nekde to dostanes jen tak u okynka. Proto preferuji znacky na prani, pro ty co na to maji :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je možný že přijel protisměrem, ale já kolikrát když jsou stojany na mou stranu plný, klidně couvnu k tomu druhýmu, než se jako trotl natahovat s hadicí, nebo čekat až si sobci dají kafíčko, vykakají se, přečtou noviny... Vždyť od toho je v autě zpátečka aby se dalo couvat lol . Jinak v Německu, švýcarech, rakousku se jezdí k menším benzínkám běžně obousměrně a je zajímavý, že se tam lidi ani nehádaj, když chtějí najet ke stojanu z různých směrů najednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je možný že přijel protisměrem, ale já kolikrát když jsou stojany na mou stranu plný, klidně couvnu k tomu druhýmu, než se jako trotl natahovat s hadicí, nebo čekat až si sobci dají kafíčko, vykakají se, přečtou noviny... Vždyť od toho je v autě zpátečka aby se dalo couvat lol . Jinak v Německu, švýcarech, rakousku se jezdí k menším benzínkám běžně obousměrně a je zajímavý, že se tam lidi ani nehádaj, když chtějí najet ke stojanu z různých směrů najednou.

nojo, ale tady jsme v Čechách... každej druhej řidič začne ječet co je to bůh ví co za zvíře a těch titulů čím ho pojmenuje... a co pak když to udělá ženská....je pak na každym jak si ke stojanu zajede, já se nad tím zasměji že si tam přifrčel takhle a jedu dál neřším to... jsem ještě nic takového dělat nemusel vždy jsem si místečko našel... ale měl by pak vyjet tou samou cestou kudy přijel tím zákazem a ne jet i zákazem ven to už se mi stalo že jsem jel na benzinu a v protisměru borec přitom v jel do jedno směrky

Editováno: , autor: perníkář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě zajimalo, jestli mu neni divný že všechny auta jsou v protisměru :smich: zákaz vjezu některým lidem asi nic neřiká ;)

Sethe, taky jsem to párkrát udělal. Přijedu k benzince, všechny stojany obsazený, pánové si dávájí kafíčko, vrkají do ženy za pultem a já spěchal.

Tak jsem k němu couvnul zadkem a začal tankovat. Jsi pak měl vidět ty rypáky, když došli k autu :D

Roooomario: jasná věc, ty RZ-ky s vlastním textem tu měli bejt dávno, když zrušili RZ-ky podle okresů, přestalo to jejich odmítání dávat smysl a navíc dnes

je to další prostor pro úplatkářství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...