Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

Behem dovci v Recku jsem ulovil par fotek orig. Octavii GT, ktere jsou (mozna na skodu) oficialne distribuovany pouze v Recku. Osobne jsem jeste nezjistoval, v cem je rozdil od RS (180 vs 193 koniku). Jinak az na xenony a napis k nerozeznani (myslim, ze origo GT ma i stejnou koncovku - ne jako model na detailnich fotkach...)

post-10008-1216068504_thumb.jpgpost-10008-1216068632_thumb.jpgpost-10008-1216068642_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridám jeden včerajší úlovok s ŠPZ KE-ANJEL, bola to modrá OI, celý interiér v bordovej koži, palubka, sedačky Recaro.... :prc: namalovaný exterier sa mi až tak nepáčil

tak tahle Octička byla asi před 2rokama v Autotuningu.. nikde jinde sem ji neviděl! exteriér nic moc, ty kola vypadaj dost zajímavě, ale introš fakt libovej!!!

Behem dovci v Recku jsem ulovil par fotek orig. Octavii GT, ktere jsou (mozna na skodu) oficialne distribuovany pouze v Recku. Osobne jsem jeste nezjistoval, v cem je rozdil od RS (180 vs 193 koniku). Jinak az na xenony a napis k nerozeznani (myslim, ze origo GT ma i stejnou koncovku - ne jako model na detailnich fotkach...)

jj, do Řecka se vždycky vyváželo něco extra :) ale proč tam neprodávaly RSko pod názvem RS nechápu... u Fabky to chápu, protože tam do GT dávali i benzínový motory a mělo navíc lemy a černej introš.. :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vybavou to odpovida prvnim RSkam, bez xenonu apod. - tak to asi chteli nejak odlisit, proto GT. ale vrta mi hlavou tech 193 koni... honil jsem to na dalnici z 3.0 Espacem a nemel jsem sanci, hned jak si vsimnul, ze jedu za nim a fotim, tak na to slap a asi ve 140 najednou prudce zrychlil a odval jako vitr... par RSkama jsem jel... a tohle je jeste o kus dal (v serii - nemluve o tom, ze na balkanu je to taky samej tunner...) lol

post-10008-1216074306_thumb.jpgpost-10008-1216074311_thumb.jpg

Editováno: , autor: ohajek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A stáli tam?? Protože ten stacionár minulý týden nešel, byl na opravě objektiv a prý se to celé čistilo ;)

a ten stacionar co je dole funguje?? dle meho ne protoze jsem tam jezdil rychleji ale nikdy me to nefotilo??

ted tam merej primo policajti bud v aute a nebo stoji mezi svodidlama schovanej za lampou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ten stacionar co je dole funguje?? dle meho ne protoze jsem tam jezdil rychleji ale nikdy me to nefotilo??

ted tam merej primo policajti bud v aute a nebo stoji mezi svodidlama schovanej za lampou.

Normálně je funkční, jenomže je tam problém, že je během chvíle plná paměť lol No a tak ho málokdy spustěj. Spíše tam posílají hlídky, protože je většina lidí vidí a tak je méně přestupků. Prostě klasický papírový nesmysl, místo toho, aby tam šoupli 70 km/h :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tahle Octička byla asi před 2rokama v Autotuningu.. nikde jinde sem ji neviděl! exteriér nic moc, ty kola vypadaj dost zajímavě, ale introš fakt libovej!!!

jj, do Řecka se vždycky vyváželo něco extra :) ale proč tam neprodávaly RSko pod názvem RS nechápu... u Fabky to chápu, protože tam do GT dávali i benzínový motory a mělo navíc lemy a černej introš.. :prc:

Protoze tam je uz A5 RS ala ORSII proto GT... nicmene uz nema v kuzi sedacky a RS budiky... a nejsem si jistej ani brzdama..., no skoda ze se neprodava i u nas v prepocu dneska vychazi na cca 480t,- mozna i mene coz by byla docela vyhodna koupe... a co me rikal znamej tak ma vychazet z motoru TT kratsi zprevodovani-rychlejsi, ale mensi Vmax...

post-1286-1216149327_thumb.jpg

post-1286-1216149341_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tohle nechápu u nás se ty auto vyrábějí a máme je tu nejdražší výbavy jsou také horší vím že na západ od nás je větší kupní síla ,ale i tak myslím si že češi jsou na škodovku hrdí a proto jí kupují i s horší výbavou a za víc peněz ,ale naši západní sousedé v tom vidí levné přibližovadlo s technikou vw nechápu proč se tyto auta u nás neprodávají :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...