Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

najmis: veyron je zbytečnost...130 udělá i HTp a rychlejc jezdit není potřeba lol mýt peníz na zbyt, koupil bych nějaký civilnější hyper vozítko Audi RS, BMW M5...a na blbnutí nějakej malej mrštnej samohyb Porsche Cayman by to asi jistil kol5

ta Octa je fakt hnusná....podle mýho by mohla mít víc křídel :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas...prostě něco normálního....třeba A W12 :) nebo nějakýho astona nebo bently..atd...a pokud bych chtěl raketu na okruhy radši Ultima GTR...za nesrovnatelně jinej peníz... :)

edit:jo ta kokta..hustej je pohled z boku na ty hyperultra prahy a k tomu ty kola....:)))

Editováno: , autor: najmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem vyfotil Nissana GTR v akci. Když pak předjížděl tu stříbrnou fábii, která je na fotkách ještě před ním, tak za to pořádně vzal a i přes to že už byl ode mě trochu dál (já jel na pohodu asi kilčo), tak ten zvuk, to byl mazec :palec2:

Jinak se omlouvám za kvalitu, ale nebyly zrovna ideální podmínky pro focení, zadělaný čelní sklo, v jedný ruce volant a v druhý foťák, kterej jsem ještě kvapně vyndaval z pouzdra, ale dělal jsem co jsem mohl :)

post-325-1239527264_thumb.jpg

post-325-1239527274_thumb.jpg

post-325-1239527417_thumb.jpg

Editováno: , autor: FUGAS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je zas pravda, že s těma nabušenýma kárama nejezdí většinou žádní závodníci...zrovna nedávno sem sjížděl z dálnice za nějakým AMGčkem, nevím, co to bylo zač, ale určitě to nebylo žádný ořezávátko...a celkem mě zklamal, čekal sem, že tomu chlapec trošku naloží a ukáže mi, zač je toho loket a nic, táhl se za nějakým autem, tak sem jel pryč.
Tak to já mám kluci uplně jiné zkušenosti...za každou cenu chtěji předvíst svou sílu pod kapotou...a má to celkem logiku...nedivím se tomu :)

Já mám podobnou zkušenost jako SKAJA.

Zrovna ve čtvrtek zme na rychlostce z Olmika do Mohelnice dojeli Porsche 911 Carera s a jel předpisovejch 130 a po sjetí na Svitavy jel 90. Jen kyž předjížděl kamiony tak na to dupl a pak zas pěkně pohodově 90.

A neměl potřebu machrovat, ikdyž by klidně mohl.

Ale pár fabií a 15-ti letejch pleček mu to v tunelu Hřebeč , kde je 60 km/h "pěkně" natřelo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já mám kluci uplně jiné zkušenosti...za každou cenu chtěji předvíst svou sílu pod kapotou...a má to celkem logiku...nedivím se tomu :)

JJ. Prave dnes som videl Mercedes CL (najslabsia verzia ma 400ps 8-valec) na semafore s Fabiou 1...Kym Fabia presla cez krizovatku, CL uz bol na dalsich semaforoch, fakt BRUTALNE zrychlenie :palec2: , typek sa predvadzal... ale zvuk to malo ohavny, take zosilnene prdenie Wartburgu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja zase smekam pred lidma, co si koupi supersport car a po civilnich komunikacich jezdi zodpovedne a dle predpisu, bohuzel tech je 1% ze 100 ostatni si jej opravdu koupi jen pro zvysovani si uz tak velkeho a nabubreleho ega byt jejich ridicske dovednosti jsou na bode mrazu ... a navic jak vite, ze tihle lide s temi auty nejezdi a nepiluji sve dovednosti na okruzich (dle meho je to prave naopak)? Nemusi nikomu nic dokazovat na silnicich, protoze jsou ROZUMNI a ZODPOVEDNI... ale at uz si kdokoliv koupi drahe auto (a nezrpzni jej tuzingem) ma muj respekt (at uz je to arogantni idiot nebo ridic) co se tyce vozu ...

Jinak prihazuji dalsi ulovek z dnesku na parkovisti v Olympii, je to druha RS6ka v Brne co jsem registroval a navic v jine barve nez sede metalize :) krasavec proste. A druha, bohuzel horsi fotka z krizovatku kousek od M-palace krasne bile Maseratti GT (taktez jsem jej videl z blizka v Olympii, ale majitel zrovna inkasoval pokutu od straznika, za to, ze stal na taxi miste a pak hned odjel) ...

post-19529-1239565208_thumb.jpg post-19529-1239565221_thumb.jpg

post-19529-1239565267_thumb.jpg post-19529-1239565340_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela je sranda to, ze uz ma Policie temer vycerpanou financni rezervu a to asi po 2mesicich (melo jim to vydrzet na pul roku), tak holt musi si ted na to vydelat :smich:

A ten kdo jim to "spekuloval" to bral dle papirovych 8-9l/100km akorat, ze nepocital s tim, ze kdyz na to slapnou tak si to vezme 15-16l (a jak myslite, ze asi jezdi). Mozna si myslel, ze budou jezdit 90km/ho a nahanet se s trabantama :smich: docela hodne kuriozni ...

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela je sranda to, ze uz ma Policie temer vycerpanou financni rezervu a to asi po 2mesicich (melo jim to vydrzet na pul roku), tak holt musi si ted na to vydelat :smich:

A ten kdo jim to "spekuloval" to bral dle papirovych 8-9l/100km akorat, ze nepocital s tim, ze kdyz na to slapnou tak si to vezme 15-16l (a jak myslite, ze asi jezdi). Mozna si myslel, ze budou jezdit 90km/ho a nahanet se s trabantama :smich: docela hodne kuriozni ...

Až takhle to je???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...