Přejít na obsah

KVALITNY CISTIC INTERIERU


sltuning

Doporučené příspěvky

ZDRAVIM..VCERA SOM SA ROZHODOL SI VYCISTIT PALUBKU.KUPIL SOM NA PUMPE TENTO SPRAY A SOM Z NEHO MAXIMALNE SKLAMANY..VYSLEDOK MALA BYT LESKLA PALUBKA A STAL SA PRAVY OPAK....PO VYCISTENI PRISTOJOVKA OSTALA MATNA,MIESTAMI AZ SIVA,PRAVDEPODOBNE Z SILIKONU,ALEBO CHEMIE KTORI SPARY OBSAHUJE...TAK SOM TO POTOM OPAT SPAT UMYL VLAZNOU VODOU...ESTE ZE TO SLO.....AKE MATE VY SKUSENOSTI S TAKYMI PRIPRAVKAMI? PRIPADNE TU VLOZTE FOTO NIECOHO CO VY POUZIVATE,ALEBO COMU SA VYHNUT....DAKUJEM

post-9502-1214107750_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZDRAVIM..VCERA SOM SA ROZHODOL SI VYCISTIT PALUBKU.KUPIL SOM NA PUMPE TENTO SPRAY A SOM Z NEHO MAXIMALNE SKLAMANY..VYSLEDOK MALA BYT LESKLA PALUBKA A STAL SA PRAVY OPAK....PO VYCISTENI PRISTOJOVKA OSTALA MATNA,MIESTAMI AZ SIVA,PRAVDEPODOBNE Z SILIKONU,ALEBO CHEMIE KTORI SPARY OBSAHUJE...TAK SOM TO POTOM OPAT SPAT UMYL VLAZNOU VODOU...ESTE ZE TO SLO.....AKE MATE VY SKUSENOSTI S TAKYMI PRIPRAVKAMI? PRIPADNE TU VLOZTE FOTO NIECOHO CO VY POUZIVATE,ALEBO COMU SA VYHNUT....DAKUJEM

Zkus cockpit spray od Ma*fry nebo od Sonaxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje skusenosti su asi take-vzdy som si kupoval kokpity roznych zanciek s roznou vonou,vysledok bol taky ze to vonalo a bolo to leskle,ale ked si sa o to oprel alebo nato polozil ruku bolo to vydiet a hlavne palubovka a rozne casti interieru nie su ako nove,ale su leskle,pripada mi to ako ked si kupis auto niekde v bazru za halier,nie je to ono az kym som si nekupil cistiace prostriedky jak uz na interier tak exterier priamo zo skodovky,prave na exterier je sprej ktory ti to vycisti a je to ako nove s vysledkom som viac nez spokojny a hlavne to vyjde o vela lacnejsie nez neaky kokpit.

Preto moja naj,skusenost jedine skoda cis.pros.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na přístrojovku můžu vřele doporučit Multibrill od Riwaxu.Tak jako všechny jejich přípravky a leštěnky.Je to profi kosmetika kterou používají značkové servisy na mytí a čištění snad všeho co jezdí.Ale docela blbě se to shání.Já to kupuju od jednoho dealera co to rozváží.Stačí najít stránku Riwax a tam jsou kontakty na všechny dealery.Navíc je to docela v poho s cenama.Již zmíněný Multibrill stojí něco kolem 150 kč a dají se stím udělat v pohodě tři kombiky.A to komplet interier.Všechno co je z plastu.Litr vosku stál 600 a půlku jsem vypotřeboval na 4 auta.A je to vážně kvalitka.Zkuste a uvidíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně se bráním lesklé palubce jak čert kříži ! Není nic horšího než palubka odrážející se v čelním skle....

Čistím mikrovláknovým "froté" hadrem namočeným v horké vodě a vyždímaným. Palubka pak zůstane čistá a příjemně matná.

Na starší palubky bych použil nějaký regenerační prostředek na vnitřní plasty - ale hlavně s "matným leskem"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som bol spokojny s tym co je na foto, kupoval som to na benzinke cca 200sk a vydrzal mi asi tak 5-6x vycistenie plastov interieru. Lesklu palubovku ani ja neznasam, odraza sa slnko a je vsetko mastne ;) Ja nastriekam sprayom urcity kus palubovky a handrou to rozotriem tak, ze to neni leskle, ale je to ozivene. Co ma byt cierne, je cierne :p

post-9889-1214327407_thumb.jpg

Raz som v LIDLi nasiel spray na palubovku za 60sk :) ked som cistil auto, ako striekam tak striekam, tak tam bola snad iba voda :p tak som musel tolko toho nastriekat, ze som ten spray minul cely na jedno vycistenie. Obsah uplne zriedeny oproti tym z benzinky.Preto takyto lacny spray z LIDLu NEBRAT !!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze kupil som toto,akurat ze leskle...skusim a podelim sa o nazory..

takze tieto obrusky su fakt kvalita...palubka vycistena vyborne,,,nastupne plasty nad prahmi su pekne,ciste a zostali cierne ako maju byt...stali sice 82 kc je ich tam 15 ks tusim,ale uz som skusil obrusky za 35 A TIE MI NECHAVALI NA PALUBKE BIELE VLAKNA...MOJE PONAUCENIE DO BUDUCNA....RADSEJ SI PAR KORUN PRIPLATIM A VIEM ZE MAM KVALITU....DIK VSETKYM ZA SVOJE POZNATKY...ZDAREC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja treba dostal od znameho poprve ozivovac internich plastu za cca 80kc, ale vysledek byl docela propastny oproti dalsimu pripravku (kteremu jsem verny) a to od firmy TurttleWax (zelvicka), prvni ozivovac mi nejen ze plast moc neozivil (zadny lesk a ani efekt) ale "odvonel si" do dvou dnu, kdezto zelvicka, u ktere muzete nastrikat a vylestit vzapeti a mate matny efekt a pokud chcete leskly tak nastrikate a nechate pusobit asi 30s a pote vylestite, se krasne leskne (neleskne se ovsem natolik aby me drazdilo odrazene svetlo) a voni neskutecnych 10dni, navic lesk ozivite asi po 14dny treba prave namokralymi ubrosky a jedete dal dalsich cca 10dnu, takze rozdil byl veliky jak ve znacce vyrobku tak i ve vyslednem efektu, ted mam celou sadu kosmetiky (sice je to drazsi v prumeru date za pripravek cca 200kc +/- 50kc ale VYPLATI SE). Opravdu me potesil treba jejich specialni vosk na auta s metalickym lakem, opravdu uzasne jak auto zarilo a vydrzelo mi to pres mesic jen sem ho dvakrat pretrel suchou hadrou od prachu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
ZDRAVIM..VCERA SOM SA ROZHODOL SI VYCISTIT PALUBKU.KUPIL SOM NA PUMPE TENTO SPRAY A SOM Z NEHO MAXIMALNE SKLAMANY..VYSLEDOK MALA BYT LESKLA PALUBKA A STAL SA PRAVY OPAK....PO VYCISTENI PRISTOJOVKA OSTALA MATNA,MIESTAMI AZ SIVA,PRAVDEPODOBNE Z SILIKONU,ALEBO CHEMIE KTORI SPARY OBSAHUJE...TAK SOM TO POTOM OPAT SPAT UMYL VLAZNOU VODOU...ESTE ZE TO SLO.....AKE MATE VY SKUSENOSTI S TAKYMI PRIPRAVKAMI? PRIPADNE TU VLOZTE FOTO NIECOHO CO VY POUZIVATE,ALEBO COMU SA VYHNUT....DAKUJEM

Nechci načínat nové téma, tak se chci zeptat, jaké čistící prostředky byste poradily na vyčištění sedaček? Docela jsem čučel, když mi během deště napadaly kapky i na sedačku řidiče a mám tam teď docela nechutné fleky :help: . Čím by se to dalo vyčistit? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...