Přejít na obsah

Propálené mlhovky


Plecháč Tony

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Včera som pozrieť na tie hmlovky TYC a vyzerajú úplne ako origo.Predajca mi povedal,že ich od nich berú značkové škoda servisy ako plnohodnotnú náhradu.Len by ma zaujímalo koľko si za nich v servise zapýtajú,keďže stoja zhruba o polku menej ,ako origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Nechcem zakladať novú tému tak to zaradím do tohto vlákna.Nemám prepálené hmlovky,no jedna mi svieti dosť slabo,asi tak ako keď porovnám obrysové svetlo s tlmeným.Je to na strane spolujazdca.Skúšal som prehodiť lampy a tie sú obe dobré,aj rezervnú som skúšal aj tá je ok.Keby bola v ťahu poistka tak by nesvietily vobec,aspoň si to myslím,je to poistka č.65 15 A a je ok.ešte by som mohol skúsiť vymeniť celé svetlá nie iba lampy. a zmerať napätie na konektore.Ohľadom káblového zväzku,tak ten mám rozmotaný a vyvesený.Vo svetle nieje nič roztopené,opálené a pod.

Nestretol sa niekto s taskýmto problémom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

s hmlovkami som nemal este problem, ale uz som riesil x problemov s elektrikou. odporucam ti ist po tom kabli od spolujazdcovej lampy, moze byt niekde nalomeny, zvycajne to byva hned na konektore - tam byva kabel najviac namahany a casto sa tam udrziava vlhkost. ak by to  nebolo tam, tak potom problem hladaj v mieste prepoja s pravou hmlovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urobil som pokus s hmlovkami ako svetlometmi a nie iba z lampami a zistil som že konektor pravej (spolujazdcovej) hmlovky je ok,žiadna oxidácia a aj napätie ok,sice som to nemeral,ale keď som tam pripojil celú ľavú (vodičovu) hmlovku tak svietila ok.Rozobrať hmlovku som neskúšal no asi ju bydem musieť vymeniť za inú,niekde zohnať na vrakáči 10€ a hneď ju tam aj odskúšať,alebo kúpiť novú 20€ a v značkovom aj viacej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...