Přejít na obsah

PS3 nebo XBOX 360?


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Hraje tady někdo hry? :) Kdo by šel spíš do PS3 nebo X360? Já se teda přikláním k PS3ce ...

Jinak bych měl další dotazy k PS3

Jak je to s bez. drát ovladači? Jak dlouho tam drží cca baterka? Jen aby to nekleklo jak ostatni :(

Další lze stahovat na torrentech hry apod?:) To už asi chci moc,ale na par warez forech ke staženi hodně her na PS3 tak jestli k tomu potřebuju jako u PS1,PS2 chip apod. Je vubec na to ještě něco? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje tady někdo hry? :) Kdo by šel spíš do PS3 nebo X360? Já se teda přikláním k PS3ce ...

Jinak bych měl další dotazy k PS3

Jak je to s bez. drát ovladači? Jak dlouho tam drží cca baterka? Jen aby to nekleklo jak ostatni :(

Další lze stahovat na torrentech hry apod?:) To už asi chci moc,ale na par warez forech ke staženi hodně her na PS3 tak jestli k tomu potřebuju jako u PS1,PS2 chip apod. Je vubec na to ještě něco? :)

Myslim, že na PS3 nejdou zatim jiný hry než originál....

Jinak já bych šel do PS3.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sel bych do PS3, je to rozsirenejsi a tudiz tam bude i do budoucna vzdycky lepsi vyber her. Sice Mircosoft dela co muze, tlaci xbox vsude, dela ruzny reklamy, ale stejne. Jeste bych se byt tebou rozdoval mozna mezi Wii a PS3, ta Wii ma uzasny ovladani (jako vsechny vsechny od tohoto vyrobce). :palec2: Jinak jsem vyhral v soutezi na stream.cz Xbox 360,takze kdybyste vedeli o nekom, kdo by ho chtel, je ke koupi. Novy, zabalezny, krabice, ovladace, zaruka. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sel bych do PS3, je to rozsirenejsi a tudiz tam bude i do budoucna vzdycky lepsi vyber her. Sice Mircosoft dela co muze, tlaci xbox vsude, dela ruzny reklamy, ale stejne. Jeste bych se byt tebou rozdoval mozna mezi Wii a PS3, ta Wii ma uzasny ovladani (jako vsechny vsechny od tohoto vyrobce). :palec2: Jinak jsem vyhral v soutezi na stream.cz Xbox 360,takze kdybyste vedeli o nekom, kdo by ho chtel, je ke koupi. Novy, zabalezny, krabice, ovladace, zaruka. ;)

tos byl fakt ty kámo? ty wado, ja to viděl pozdě vedět že to jdou zakopat tak to si jedu udělat s TP vejlet a tomtom sebou ;);):) jinak gratuluju paradni akce to byla!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tos byl fakt ty kámo? ty wado, ja to viděl pozdě vedět že to jdou zakopat tak to si jedu udělat s TP vejlet a tomtom sebou ;);):) jinak gratuluju paradni akce to byla!

Jo ty myslis jinou hru na stream.cz. Byli dve o zakopani. Noisebrothers zakopali jeden xbox v Praze a druhy v Bytizu s LCD Tv a Gta IV. Ja vyhral v soutezi o dve nej videa... viz http://soutez.stream.cz/?a=round&round=3 moje video BMW M3 - Reklama :palec2: V dalsim kole mam taky video, tak treba budu mit dva xboxy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozsirenejsi :Dlol ... tak si zjisti kolik se ceho prodava ;) A hlavne kolik se ceho uz prodalo ;)

Takhle jsem to nemyslel, nejvetsi vyrobce stejne udava smer, kam budou herni firmy vydavat svoje hry a at chces nebo ne, PS3 (sony) je porad vetsi. Pokud se nemylim, tak na PS3 se daji hrat hry z PS2 a PS1,ale na xboxu 360 starsi hry nejdou,ale nejsem si tim jist. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje řeč. Wii je úplně jinde.... Jak tu bylo řečeno, ovládání sice lahůdka, ale nikdy se nedočkáš intra, který tě pohltí svojí úžasnou grafikou.... Jinak ještě abych dodal proč bych volil PS3. Jednak větší HDD, pak taky BR technologie (i když zatim k ničemu) a má Wi_finu, což je velké +, alespoň pro mě. :palec2:

Editováno: , autor: Ondras77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje řeč. Wii je úplně jinde.... Jak tu bylo řečeno, ovládání sice lahůdka, ale nikdy se nedočkáš intra, který tě pohltí svojí úžasnou grafikou.... Jinak ještě abych dodal proč bych volil PS3. Jednak větší HDD, pak taky BR technologie (i když zatim k ničemu) a má Wi_finu, což je velké +, alespoň pro mě. :palec2:

BR ... ano, ale jak pises zatim na nic :(

Vetsi HDD ?

... XBOX - You can upgrade 20GB Hard Drive to a 40GB 60GB 200GB HDD and store a lot more files. (http://www.xbox360hdd.com/ )

... PS3 - You can upgrade PlayStation 3 with a 20GB Hard Disk Drive or even bigger 40GB, 60GB and 200GB HDD and store a lot more files.

Wi-fi ... k cemu ti je wifi na konzoli ? Jinak ale Xbox umi wifi samo take ( http://www.agen.cz/produkt/56143/Microsoft...-USB-klient.htm )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...