Přejít na obsah

Valnetine ONE vs Beltronics RX65 E - Antiradary.


JasteR

Doporučené příspěvky

Mi to pride jako dost nevypovidajici, oba zareagovali vcas, beltronics o malicko driv, ale u V1 tam pred nim bylo auto ktere stinilo. Navic proc jeden byl vertikalne a druhej horizontalne ?

...uplne jednoduse pac V1 ma drzak takhle a RX65 zase svisle... jinak me prekvapil V1 na tom druhym radaru to je opravdu tragedie... jinak neberu to jako test ale pouze pro info ..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzou byt pustene oba dva v jednom aute ? Nerusej se nejak navzajem ? Pak by to melo asi vice vypovidajici hodnotu.

Prochazel jsem docela dlouho antiradary-forum.com a tam je par videi kde jsou oba navzajem... co vim tak by se nemeli rusit... po procteni ruznych temat jsem dosel k nazoru ze Bel RX65 E ji minimalne srovnatelny v detekci s V1 neli lepsi, ale zato s mensim poctem falesnych poplachu...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se zeptat zda ty antiradary mužou být bez obav upevněny na předním skle? Neni to v zákoně? Já myslím,že jsou zakázany nebo se pletu?

....samodrejme zakazany nejsou... s upevnenim je to stejne jako s prenosnou navi - nesmi branit vyhledu...

..doporucuju zacit zde: http://www.antiradary-forum.com/viewtopic.php?t=420 .... sice se tam jeste moc nemluvi o RX65Euro ten je az od podzima, ale na zakladni otazky to postaci...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kluci od Policie říkali,že je to tak 70/30 s tím,že 30 je pro úspěšnost.Říkali mi,že jak byli na školení,tak jim tam ten školící říkal,že už dost hodně nehod vzniklo právě kvůli radaru.Dotyčný dupl na brzdu a ten za ním do něj.Takže prvně musíš mrknout jestli někoho nemáš za sebou,pak brzdit a to už asi moc času nemáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kluci od Policie říkali,že je to tak 70/30 s tím,že 30 je pro úspěšnost.Říkali mi,že jak byli na školení,tak jim tam ten školící říkal,že už dost hodně nehod vzniklo právě kvůli radaru.Dotyčný dupl na brzdu a ten za ním do něj.Takže prvně musíš mrknout jestli někoho nemáš za sebou,pak brzdit a to už asi moc času nemáš

..kvalitni antiradar ti ukaze bezne kolem 200m i vic, takze v klidu pribrzdis.... problem je spis ..to vam meli rict taky s radarama traffipax treba C Budejicich kde sou na konci obce v poli u znacky a tam se u kuli tomu stalo par nehod, nebo v Melniku u 30let nepouzivaneho prejezdu kde je 30 a jeden cas byly postaveny bez povoleni a dokonce zakrejvaly i znacku prejezd.. aj aj ...nejsou to radary ale spis mitnice fuck ,ktery vydelavaj hlavne soukrome f CzechRadar... lobby program "bezpecna mesta" nema nic spoledneho s bezpecnosti provozu..

Fotky mluvi za vse:

post-1286-1216732058_thumb.jpg

post-1286-1216732071_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
..kvalitni antiradar ti ukaze bezne kolem 200m i vic, takze v klidu pribrzdis.... problem je spis ..to vam meli rict taky s radarama traffipax treba C Budejicich kde sou na konci obce v poli u znacky a tam se u kuli tomu stalo par nehod, nebo v Melniku u 30let nepouzivaneho prejezdu kde je 30 a jeden cas byly postaveny bez povoleni a dokonce zakrejvaly i znacku prejezd.. aj aj ...nejsou to radary ale spis mitnice fuck ,ktery vydelavaj hlavne soukrome f CzechRadar... lobby program "bezpecna mesta" nema nic spoledneho s bezpecnosti provozu..

Fotky mluvi za vse:

cau..dnes jsem si koupil beltronics Rx65 euro a hned jsem to byl zkouset na ty radary jak jsou na tech fotkach a nic..neupozornoval na ne..tady ty radary do nebere nebo to mam jen nejak blbe nastavene???diky za odpoved..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...