Přejít na obsah

Zakaz blikani před policií


zdeno77

Doporučené příspěvky

Je to sice oživení dva roky starýho tématu, ale proč ne. :D

Nedávno jsem četl o nějaké "dopravně-bezpečnostní akci", při které byla nasazena asi dvě auta s radarem a jeden vrtulník - pokuty byly za 2x nezapnutý pás, 1x překročení rychlosti, 1x telefonování za jízdy a 5x za nedovolené použití dálkových světel. :D Prostě z vrtulníku číhali, jestli někdo bude na protijedoucí blikat kvůli měření a už ho brali. A to je zpráva jen pár měsíců stará, myslel jsem, že už je to přešlo. :)

Jednou jsem takhle jel, výjezd z města Sázava, ale to není důležitá informace, prostě rovinka a hned za značkou začátek obce byli policisté. Jelikož stáli v silnici, tak jsem blikáním upozornil protijedoucí řidiče na překážku na silnici. No, asi jsem jim moc nepomohl, protože 3 z 10 řidičů si jako reakci na mé zablikání zhasli světla. :D Asi jsou zvyklí, že na ně blikají protože nesvítí, tak automaticky otočili přepínače. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...