Přejít na obsah

Chomutovsko


Miloš

Doporučené příspěvky

Samo, že jsou všichni zváni bez vyjímky typu cars!!!

Přesný termín udám co nejdříve!!!

cUES hlasi se dalsi na nejakej ten mini srazik... :skoda: Sice jsem tu na foru novej ale aspn mi nekdo poradi nejaky figle na fabuli. Nemam to daleko jsem primo z CV :) tAk kdyz tak mi nekdo poslete zpravu nebo kontaktujte primo na tel 605901805 diky :) tesims e az poznam nejaky ty ksichtiky od sud :bandkol111 a tenhle smajl se na cv sraz hodi ma bavry chomutovske vklajky bila modra :)kol111kol111kol111

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle by vypadal ten sraz u mě na dvoře ale Hněvín vede :palec2:

Na hnevin kdyz mrzne? To tam moc prosypane nebude.. to skoncime tak akorat v prikope. :) A moje autiko uslysite z dalky.. neco tam skripe a vrze . Snad to dam do kupy.. nebo pak budu ambri ladis . vriskot :D tesim sena to kdy to vymyslite :) Dobrej by byl sraz v cv.. A pak ject treba na letiste v brezne pro ty co nejsou z cv je to placek cca 400m rovinka daj se tam dat sprinty... nebo jhizda zrucnosti a nebo kdyz bude snih tak se tam da docela vyradit a nerozflakat auto :) tak to nejak vymyslete :):kol-112:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na hnevin kdyz mrzne? To tam moc prosypane nebude.. to skoncime tak akorat v prikope. :) A moje autiko uslysite z dalky.. neco tam skripe a vrze . Snad to dam do kupy.. nebo pak budu ambri ladis . vriskot :D tesim sena to kdy to vymyslite :) Dobrej by byl sraz v cv.. A pak ject treba na letiste v brezne pro ty co nejsou z cv je to placek cca 400m rovinka daj se tam dat sprinty... nebo jhizda zrucnosti a nebo kdyz bude snih tak se tam da docela vyradit a nerozflakat auto :) tak to nejak vymyslete :):kol-112:

-_- a co misto obeda dat pivaky :)

a jeste jedne dotaz je tu nekdo s cv co umi vymenit silent blok na fabii? Nebo ze bych se s nekym domluvil na srazu?? Kazdou odpoved a radu ocenim diky :) Ale abyste mi neujeli jak tak na to koukam sama OI a FRS a ja jen 74 kw:) kol100

kol111 CHOMUTOV kol111

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-_- a co misto obeda dat pivaky :)

a jeste jedne dotaz je tu nekdo s cv co umi vymenit silent blok na fabii? Nebo ze bych se s nekym domluvil na srazu?? Kazdou odpoved a radu ocenim diky :) Ale abyste mi neujeli jak tak na to koukam sama OI a FRS a ja jen 74 kw:) kol100

kol111 CHOMUTOV kol111

Bud v klidu ja mam 50kw stači to :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Superfatty: to víš musím se snažit, ale k vám zajedu vždy velmi rád.

Jo Hněvín - prima,prima nápad!

Souhlas a teď zbývá už je termín.

Víkend 13-14.12. je pasé, mám toho již tolik, že nevím co dříve.

Jedině v týdnu nebo poslední víkend před vánoci. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...