Jump to content
Miloš

Chomutovsko

Recommended Posts

Kevvin:to je jen cv sraz kvuli kibimu má ted dovolenou tak konečně muže tak se mu podřídíme ,kdyby jsi se taky nudil tak mužeš dorazit

V sobotu nemůžu a v neděli odpoledne by to šlo jen kdo všechno přijede a kde se sejdem.Dej de hlavy do hromady jinak zatím čauky

přesně tak je to kvůli kibimu :D

tak zatím to vypadá na neděli...mne osobně by se to nejvíc hodilo po objedě, nebo pak až k večíru...co vy na to?

že by netradyční prostředí "Ušáku"? :)

budu to kibimu muset okouknout u baráku.....na ušák se nedostanu, jedu na závody a přifrčím až večer..........

tak mu to hlavně moc nechvalte orgánovi :p

Tak co ten Hradec ? 23-25

nebo 30-1 a nebo 6-7 jsou tu 3 termíny tak pište kdy by kdo mohl at se nějak dohodnem a je nas co nejvíc .

Program: pátek :příjezd a volná zábava

sobota:orientační jizda na čas kolem rybníka

pár kontrolních otázek ,vyhlášení výtězu rozdání pohárků

Zdarec vsem no ja muzu jen 23.25 jinak mam smulu jsem v praci a bohozel ted pojedem i soboty :aggressive: Takze jedinej termin pro me je 23..25

tak hlásím že jedinej volnej termín mám 23-25.7. ale byl bych asi jen na jeden den, každopádně další termíny jsem KO :feve:

za mne tedy 23-25.7. 2010 Kibi is ready :palec2:

zalezi na pocasi jestli bude takle horko tak to pujde ztezi mam stenata a nemuzu je zavrit doma na cely den kazdopadne pokud to jemom pujde ukazal bychse 23-25,7

Tak 23 by slo ja si tam stavim jen pro poharek za ucast :DpORTOZE JSEM VSUDE NECHTENEJ.. :D:D

Takze by to mozna chtelo okouknout jestli tam se nekma nacpem v tom hradci toho 23- aby tam nebylo narvano v tomhle tom teplejsim pocasi..

Ale uz jen proto abych nasral ucasti albetku a sejviho prijedu urcite..

.D :palec2:lol lol

já to předběžně vidím tak, že bych dorazil v sobotu 24.7. ráno a vydržel do večera nebo neděle ráno :palec2:

jináč nás snad přijedou podpořít i z druhý strany republiky Zdenda alas Buno128 a Luďan :palec2: tak se musíme vyšvihnout - asi radši peleštim Fabku :D

Tak zatím to vypadá dobře ten termín 24.7. bude už pevnej tak jen doufám že to nepdadne jak v loni

no asi by to u mě také mělo jít, ale 24.7. je rockfest.....a jelikož už jsou doma volňásci, tak se tam asi bude muset jít............. ale jako každopádně bych se určitě přibrzdil ;)