Přejít na obsah

Chomutovsko


Miloš

Doporučené příspěvky

Ok tak jsme uz v cr tak ve 14:00 na letisti. Alzbetka MPI a 16V neni moc velkej rozdil.. a 400 metru tvoje vozitko prezije ':) Jinak dalsi kdo prijede jsem Ja do toho vaseho seznamuz tj. AMBRI LADIS a muj Otec PEKRT takze dalsi dva lidi snad nam popreje pocasi a nebude snezit.. Hodlam prezout na letni ... tak uvidim abych to neprezul a v sobotu nezasnezilo :D Zatim se mejte ... Ps abychom se na to letiste vesli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kluci, docela me zamrzelo , ze jsem si zvolili tento den. Letiste preplnene. Vetsina lidi s cerstvym ridicakem a nadupanyma auta za čtvrt mile co turoj motory jezdi do kolecka. Je skoda ze to vyslo na nejakej asi prvni jarni den totalne zacpane letiste zadna organizace opravdu skoda. Potkal jsem tam Alzbetku / trosku vylepsil autiko a muzu rict ze k lepsimu jen tak dal / a sejviho a toho to asi prestalo rychle bavit jako me :( Priste vymyslime jine misto :) treba nechranice :) Snad bude vetsi klid a budem si moct pokecat a skouknout auta. :) Ps alzbetko : posli mi prosim v SZ znovu ten postup na vymenu blinkru popripade ze bych se s tebou domluvil koupil ty blinkry vzal kladivo sroubovka a dohodli se a sli to vymenit hodne stastnych km . Dodame nejake foto .. nasich vozitek z letiste. O to vice me to mrzi jak vyslo pocasi nadhera tak snad priste lidi :) Zatim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tento blazinec bez jakekoliv organizace pouze nahrava odpurcum upravenych vozidel ,viz sprinty kde ad startu stoji divaci u vozovky a v pripade rychleho rozjezdu muze dojit k sesmeknuti vozu pruser na svete jinak den hezky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz byl docela dobrej aspon pro me :) chaos tam byl a auta spis cumilove ..ale pokecal jsem se znamejma z Dieselpoweru svezl se nekolikrat ve Zlatce (Golf Tdi 253PS) docela silenost :palec2: ..mimojine asi nejrychlejsi auto srazu ;)

...jediny co me pokazilo radost, ze me hned po prvnim sprintu zaclo blikat zhaveni a znamej me rikal, ze me nesvitili brzdovy svetla, takze to bylo jasne -spatny cidlo u brzdoveho predalu, uz jendou me to udalo, ale ted vidim ze uz asi blbne... aspon na zaver kdyz uz tam bylo malo lidi sem si dal par jizd, ale bylo to skoro na letni pneu, pres den tam bylo i 11s ! ..a na zimaky to nebylo zrovna idealni klima.

2199_PICT0056a_1.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,kdyby tam byla organizace,tak by byl těžko tento sraz bez vstupného....zadarmo neni dneska nic.

Ono by se možna vyplatílo dát nějakou tu korunu než potom koukat na své auto jak ti do něj někdo nacouvá mě se to teda nestalo ale viděl jsem to tam a to je špatny jedeš tam se pobavit a ne se rozčílit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuzing vec nazoru jinak ten stribnej kombik je ze predu stejnej jako muj black fabie.. a je otzaka casu zadni cire optiky tonovani skel a podobne :) tuzing a tuning jsou dva pojmy ja mam jen decentni vzhelodve upravy aby se to trosku lisilo od ostatnich F1 a aby to hlavne nevadilo policistum. Jinak kazdej ma jinej nazor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cerna fabie, at se majitel nozlobi, ale je to nevkusny tuzing ... ten stribrny combik ma naslapnuto na pekne auto ...

ta cerna je takle koupena na te stribrne jsou jenom kola 15,origo predni spoiler skoda maska milotec a mracitka jinak nic doplnky stejne s atestem na obou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak se tak koukám, o nic jsem nepřišel....myslel jsem že se sejdou škodovkáři a pokecaj....takovýhle hurá akce mě moc nelákaj. To na druhou stranu radši zaplatím vjezdný, zajedu mezi klubový lidi, kde se dá pokecat, pokoukat...Jinak ta černá fabka na fotce mi připomíná vietnamskou tržnici...nic proti vkusu, je to věc každýho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta cerna je takle koupena na te stribrne jsou jenom kola 15,origo predni spoiler skoda maska milotec a mracitka jinak nic doplnky stejne s atestem na obou

Prave proto je to o 100% lepsi ... ta druha je jak na pouti... majitele bych tipoval na 18 let ...no kazdej z toho vyroste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...