Přejít na obsah

je tady někdo z Chomutova? či tankuje někdo v CV?


pechy

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda někdo netankuje na benzínkách v Chomutově? Jde mi o to, že mi odešli vstřiky a čerpadlo na OII 1.9TDi PD a expertýza zjistila, že to špatnou naftou. Tankuji jen u Shellu, OMV, Benzina a občas Globus- ten ale poslední dobou minimálně,. Potřeboval bych vědět, zda někdo z Vás či okruhu vašich blízkých a známých neměl poslední dobou podobný problém. Dost mi na tom záleží, protože auto mám ještě v záruce a ve Škodovce mi nechtějí uznat reklamaci, všechny účty jsem schopen doložit. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

jsem také z Chomutova.

Tankuji také převážně jen u OMV, Benzina - a zatím žádný problém.

Není problém se sejít a pokecat o tom, ale co mi říkal kámoš, automechanik, je to trochu problém těchto motorů.

Leč ty máš pravděpodobně poměrně nový motor a tam opravdu nevím.

S tím servisem bude asi big big problém - tady každá rada drahá.

Když tak se ozvi na SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

jsem také z Chomutova.

Tankuji také převážně jen u OMV, Benzina - a zatím žádný problém.

Není problém se sejít a pokecat o tom, ale co mi říkal kámoš, automechanik, je to trochu problém těchto motorů.

Leč ty máš pravděpodobně poměrně nový motor a tam opravdu nevím.

S tím servisem bude asi big big problém - tady každá rada drahá.

Když tak se ozvi na SZ.

Ahoj, problém těch motorů to je, ale nejsem přece v CV jediný, kdo má tuhle Octu a já jsem o nikom neslyšel, že by měl tyto problémy. Je to divný. Tankuji jen u těch pump, co jsem psal, vím, že ten Globus není značkový, ale když vezmeš, jaký je tam frmol a kolik Němců, ale i chomutováků tam jezdí, tak si myslím, že by musel mít problém i někdo jiný. Poslední dobou(tam 2 mesíce zpátky) jsem ale jezdil vždy k Shellu a od té doby začaly ty problémy. Na Shell ale nikdo nenadává, tak nevím, ale zase kdyby to bylo z toho Globusu, tak by ty problémy začaly dřív. Horší je, že nevím, jak mám dokázat, že jsem nikdy do auta nenalil nějakou blbou naftu, ale přeci bych nelil do novýho auta nějaký sračky, sám chci, aby mi auto co nejdýl vydrželo! Tak nevím, co dělat. proto si myslím, že kdyby měl někdo stejný problém, řešilo by se to lépe. Zatím díky, kdyžtak se ozvu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je k nas..ní.

Poptám se u známích jestli nemají nějaké info ohledně tohoto problému.

Okolo nás jezdí mnoho O2 a taky nevím o žádném problému s naftou.

A hlavně těch němců co si sem jezdí pro fuel a myslím, že žádný problém nikdo nehlásil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...