Přejít na obsah

Zimní přezouvání 2008


Romariooo

Doporučené příspěvky

Mischicka: Jak psal Vorlík, Jeseníky, respektive přimo město Jeseník. Ve městě byla břečka a na Červenohorském sedle už dokonce souvislá sněhová pokrývka asi 10 cm sněhu... Hold silničáří byli opět překvapeni jako každej rok

Tom Muaddib: Jj mas pravdu, pocasi clovek neovlivni, tak pokud to jde tak si toho aspon uzit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ac uz u nas snezilo a rikal jsem ze dneska prezuju, tak jsem to jeste odlozil, bo vcera i dneska bylo luxusni pocasi a tak jsem toho musel vyuzit jeste a natocit par kilacku na biku, tak snad zejtra, ale pokud bude zase hezky, tak asi neodolam a jeste to prezouvani odlozim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer taky jsem dneska přezul na zimní pneu ale nevím na kolik je mám nahustit

Mám Barum Polaris 195/15 91T.Jezdíme ve 3 lidech,dvě dospělé a dítě 12let.Oktávku mám

1.9TDi.Hledal jsem na internetu a nic.Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene je to na vsechny obdobi, najdi si tam ten rozmer co mas na aute a je to. Pak je tu ovsem taky tam moznost, ze nekteri tvrdi, ze ty hodnoty co skoda pise na vicko nejsou idealni a na zaklade svych testovani husti o neco mene nebo vice. Ja mam na sve OII s 17" otestovanou tu polovinu, ale podle me neudelas chybu kdyz das tabulkovou hodnotu, pokud das ovsem tu nizsi na polovicni zatizeni tak bych si dal bacha kdyz povezes neco tezkeho daleko, treba takovej skaja ten furt taha RSku nalozenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám taky papučky na zimu,ale nevím co je to za kola? asi to budou Edelweiss 6J x 16"ze superbaI nebudu mit s nima nake problemy? když maji jinou etku 37 a 6J klasika na octavkuII je et50a6,5J bude mi to pasovat? :help:

post-14806-1225043029_thumb.jpg

Editováno: , autor: zdeno77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera přezul ze 17" Zenithů na 15" plechy.

Nejenže to vypadá hnusně, ale dnes jsem projel několik zatáček které mám najeté trochu rychleji a úplně jsem se zděsil jak to plave.

Až jsem se lekl jak celé auto nesedí. Ještě teď mi běhá mráz po zádech. Letos už nic nevymyslím, ale na příští zimu už chci alespoň 16" kola.

Tohle se vážně nedá. Když si představím, že s tím mám jezdit několik měsíců...

Mám auto čipnuté a když dám plný plyn v zatáčce tak přední kola hrabou a celé auto se hrne bokem.

Na 17" kolech je to dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám taky papučky na zimu,ale nevím co je to za kola? asi to budou Edelweiss 6J x 16"ze superbaI nebudu mit s nima nake problemy? když maji jinou etku 37 a 6J klasika na octavkuII je et50a6,5J bude mi to pasovat? :help:

Bude... ale bude to víc koukat z podběhů (budeš mít zasraté auto) a možná se to bude hůř ovládat (přední...)

Ale já mám (letní) 16X7" ET48 a vůbec to nevadí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude... ale bude to víc koukat z podběhů (budeš mít zasraté auto) a možná se to bude hůř ovládat (přední...)

Ale já mám (letní) 16X7" ET48 a vůbec to nevadí...

zasraté navadi,ale huř ovladat jak to mysliš? co my to muže dělat? nebudou my třeba ty kola(předni) při plnem otačeni někde drhnout? Editováno: , autor: zdeno77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...