Přejít na obsah

Zimní přezouvání 2008


Romariooo

Doporučené příspěvky

Horší bude ta povinnost ve vybraných úsecích jezdit na zimních do konce dubna. I když jsem z Krkonoš a často jezdím přes hory, přezouvám vždy koncem března a žádný problém. V té době bývá přes den už i 15 stupňů, pokračovat ještě celý duben na zimních je nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ty značky mají být přenosné, takže podle zdravého rozumu: bude-li hezky a teplo, tak snad značky zmizí

Rofl podle zdraveho rozumu tak to jsem zvedavej, dneska jsem jel pres Vysocinu do Nymburku a nadaval jsem jak spacek, nevim presne jestli to zacalo uz pred Havl. Brodem nebo az za, ale najel jsem na asi uplne novej usek silnice 38, krasny rovinky siroka cesta atd a ti volove tam nechali po delce minimalne 10 km znacky projizdite stavbou a 50 km/h.

Ale zpet k tematu, kdyz jsem dnes rano vyjizdel bylo uz i v Brne 3°C kdyz jsem dojel na 160 tak uz bylo 0.5°C. A zbytek cesty aspon tak do 10 hodin okolo 7 stupnu, rekl bych ze uz ted je spravnej cas. Ja se jen musim rozhodnout kam dam jaky gumy na dvou mam cca 6 mm vzorek a na dvou mam cca 4mm, bohuzel moje octa trpi neduhou ze vic sjizdi zadek nez predek a ted babo rad. Mozna bych mel po trech letech jizdy na 17" uz zajit na geo. Nejakej typ na dobrej servis s optickou geo v Brne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pustit tam motorkare -_-

nemluve o te inteligentni objizdce cestou zpet co zacina u Golcova Jenikova na te 38, to je fakt neco. To uz se mi rovnou vyplatilo jet pres Zdar a 500m okolo hotelu Talsky Mlyn :kol-99:

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přezuto (vyváženo) 16. 10. v 7:55 Pneuservis KAJGR Tábor 10 min. práce, 10 min. pokec, Obuty loňské Klébry Krisalp HP 195/65/R15 s bezvadným vzorkem na černé plechy s VKK Avantgarda:)

Už mám za sebou jízdy tři noci pod nulou, tak jim to snad tolik neublíží, těšim se na sníh :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tom: Jak se muzes tesit na snih? Auto si snehu stejne neuzije, budes ho mit jen od soli... Takze humač!

Ja si nechal dneska vyvazit zimni kola, vsechny byly OK, zadne vyvazovani nebylo potreba, tak to byla rychlofka, jeste mi to kluci v pneuservisu dofoukli a uvidim podle pocasi, mozna to o vikendu prehodim.

Editováno: , autor: Marios
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zase budou všichni nadávat, že v pneuservisy mají plno a že nemají kde přezout, já vždy, ať je jak je, tak po 15 říjnu jsem na zimákách, tak že i letos to tak dopadlo. No a teď se budu smát těm, co stojí v řadě do pneu servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...