Přejít na obsah

Zimní přezouvání 2008


Romariooo

Doporučené příspěvky

Tak ten zákon to zase jednou takový "kočkopes" co také lze od těch našich umělců čekat fuck Nedovedu si představit ty lidi s letními koly až vyrazí jednou za rok na hory nebo rodinnou sešlost, to aby si plánovali trasu dopředu a a zjišťovali kde projedou a kde ne. A když to neudělají, tak se budou před první touhle značkou otáčet a hledat objížďku, no to je pakárna :kuk:

Jinak k odkazu na článek, někde jsem také četl, že se tomu některé obce vyloženě brání, nevím přesně všechny důvody, ale jeden byl, že by jim tam přijelo méně lidí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luku: mrkní na ten odkaz co mám nad Tebou...tam to máš! :palec2:

jj, ten jsem čet a pro jistotu jsem si ho přečetl ještě jednou. nic konkrétního tam není. pouze to, že pokud vstoupí v platnost ta vyhláška (někdy v červenci) začnou se vybírat úseky, které se označí. ale nikde jsem se nedočetl, že už jsou nějaký konkrétní úseky vybraný. hlavně jak říkám, podle mě by to bylo víc medializovaný, kdyby byla komplet D1 v povinnosti zimních pneu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, ale pořád je tam všude používáno slovo "uvažuje se". jinak mě docela pobavila tahle věta " Mluvčí ministerstva dopravy Karel Hanzelka řekl, že značky nebudou fixně nainstalovány na žádném úseku nejstarší české dálnice D1, která je častým místem dopravních nehod. Mohly by se zde objevit pouze nárazově, v případě kalamitního stavu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to je opravdu perla :doh

Jinak já myslím, že ten zákon je úplně o ničem, věřím, že většina motoristického národa už dávno dostala rozum a zimní gumy už dávno používá a mění je dřív, než jsou sjeté na 1,6mm.

A na ten zbytek to stejně asi platit nebude, buď budou jezdit jinudy (kde ty značky nebudou) nebo to prostě risknou (přece se nebudou vracet a hledat jinou cestu) a na takové platí prostě jedině celoplošná povinnost, tam už by to riziko postihu pro ně asi bylo neúnosné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikde jsem tam nenašel nic o tom, že ty značky už někde jsou. pouze, že začnou vybírat úseky, takže bych byl v klidu, kdyby to už někde platilo, myslim, že by se to obecně víc vědělo a nebylo by to takhle v tichosti

Luke u nas ty značky už jsou "zapíchlé" vedle cesty pod kopcama... A máme jich tu (teda tech úseku s tou značkou) asi 7 jak to tak počítám lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...