Přejít na obsah

varování na displeyi


sukee

Doporučené příspěvky

U octavie tdi aniž bych ještě nastartoval, po zapnutí zapalování se objeví hlášení: STOP! Chladící kapalina kontrola...... Vyměněna vyrovnávací nádobka se snímačem, vyměněn snímač G62, závada neustále přetrváva.Občas se tato závada projeví po delší době(do 10 minut) , ale vetšinou hned po zapnutí zapalování,nebo pár sekund po nastartování vozidla, je jedno jestli je motor studený, nebo teplý.Po celou dobu jízdy mě bliká varovné hlášení. Hladina chladící kapaliny je v pořádku. Snad už jedině špatné kostra, nebo pak už nevím. Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U octavie tdi aniž bych ještě nastartoval, po zapnutí zapalování se objeví hlášení: STOP! Chladící kapalina kontrola...... Vyměněna vyrovnávací nádobka se snímačem, vyměněn snímač G62, závada neustále přetrváva.Občas se tato závada projeví po delší době(do 10 minut) , ale vetšinou hned po zapnutí zapalování,nebo pár sekund po nastartování vozidla, je jedno jestli je motor studený, nebo teplý.Po celou dobu jízdy mě bliká varovné hlášení. Hladina chladící kapaliny je v pořádku. Snad už jedině špatné kostra, nebo pak už nevím. Děkuji za rady

Už to mám vyřešeno, špatný kontakt na svorkovnici panelu přístrojů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...