Přejít na obsah

Spodní ráz volnoběhu


pajka

Doporučené příspěvky

čest garažnicí.mam problem s hadicí ke škritíci klapce.praklami od odvětravaní motoru tak jsem ji opravil jinou hadicí.ale ve vnitř

jsem si všiml nějaké membrany.taje jak usti mala hadice do te velke.mam ji pořad otevřenou je to tak dobře.jinak pořad vag hlasi :regulace behu naprazdno

19-10 - nizsi odhad to znamena tohle: falešny vzduch ke škrtící klapce:vadny regulator tlaku paliva:vadny vstřikovací ventil.takže když stojim tak 20min.na volnoběh tak to hulí jak tank.asi koupím novou hadici a uvidím co dal.dík za radu 1.6 74kw :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tak hadici jsem vyměnil koupil jsem s činy za 280kč a pořad to same.tak jdu dal.ted se chystam proměřit tlakovy ventil tlaku paliva a vstřikovací ventily jak je

doporučeno v manualu a tlak v palivovem systemu

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol,a psals neco o studenem nebo teplem motoru? Se neptej,kdyz nechces slyset nazor.motor proste nesmi hulit,chapes?NESMI.Prej keci,jeste s mekkym "i"

Ale k tematu,tak tedy,jak myslis,asi ti huli ta hadice.

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čest na tom sacím potrubím je nějaky tlakovi pojistny ventyl a je to kolem mastné tama to muže brat ten falešnák??!!!jak se da povolit.skoušel jsem to a nějak to nešlo.jo za tu češtinu sorry jsem debyl něl jsem za 5.a motor nemí hulit ale za studena a ni za tepla nehulí jen když se fakt stojí na volnoběh dlouho 20min proto

ta zavada 00533 spodní raz volnoběhu :help:

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

čest tak jsem koukl na tu klapku vyčistil a nastavyl a nic. jak jsem to nastavyl a nechal jet na volnoběh tak to drželo žadna chyba ale jak jsem brnkl do plinu parkrat a nechal zas volnoběh tak zas ta chyba.mislím že to bude ten regulator tlaku paliva ten je podtlakem přisavany od saní.koupim a uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...