Přejít na obsah

Přestup z O1 na O2


Jir-ka

Doporučené příspěvky

Tak mám za ten měsíc přes 3500 km a zdá se, že jsem si zvykl. Klady převládají. Nakonec, je to v Eleganci a některé výbavy jsem v GLX nebo Ambiente dosud neměl a na to se zvyká rychle. Jenom se nemohu zbavit dojmu, že to nějak hůř svítí. Ale to už zítra vyřeší nové žárovky, v O1 jsem taky používal +60. Spotřeba mi vychází 4,6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice nemam 02 ale ma ji kamos nekolikrat sem v ni jel a je to parada ma ji taky ve ctyrkole coz je parada ale ta moje je rychlejsi,mrzi me ze to posrali se zpracovanim plastu vevnitr tim blbym pogumovanim ja mam naj 200tis. on 50 a ta jeho vypada ve vnitr jak kbyby mela 10let,a to sem videl skoro u kazde k02 a samozrejme vw,a co se mi jeste nelibi ze veskere karosarske dily sou tak z 0,8 plechu to podelali,jinak je to krasny a paradni vuz ale rok 04-05 bych radsi vynechal,a ted do me lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono jde taky o přístup k tomu autu a koho v tom vozí.....moje auta jezděj +-100.000km ročně a ty pogum.plasty jsem měl nich vždy nedotčené,ale na druhou stranu znám zas lidi co maj OII,SI a to pogumování maj slezlí až na čistej plast.,konkrétně tento případ si to na tom madle řidiče sloupává sám,jednou si všiml že tam má oděrku a tak dlouho do toho rejpal až mu to slezlo.......pak zas brácha to má u OII vzadu od dětí taky už pěkně olouplí......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj prestup byl z 1,9 Tdi 81 kW na 1,8 TSI. Pocitove uplne jiny motor apeju zatim na neho samou chbalu. Zase hluk od podvozku je podstatne vetsi a celkove mi pripada O II takova uskakana. Je to samo tou zadni napravou ale ten hluk je neprijemny. Asi mam moc tichy motor.... Z prechodu z O I na O II jsem cekal vetsi skok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...