Přejít na obsah

Problem s feldou r.v. 95 motor 1,3 BMM surne potrebujem pomoc


djwiktor

Doporučené příspěvky

Uz dlhsiu chvilku mam problem s feldou, ze ked nastartujem, tak sice hned naskoci volnobeh na 800 otacok, avsak celym autom to cuka. Ziadne kontrolky varovne nesvietia. Auto bolo uz aj v servise ale na nic sa neprislo.. Problem je ,ze to robi stale castejsie a ked co i len slabucko stupnem na plyn, tak to trhne celym autom a motor zdochne. A po druhy a tretikrat to uz ani nejde nastartovat, pretoze len toci motorom, ale nechyti.. A ked pri startovani stupim na plyn zaroven, tak to trhne motorom ale uz chyti hore na otackach aspon 1500 a klesne na volnobeh, a bezi uz stabilne... Bol meneny rozdelovac, sviecky, kable, cistena klapka(+zakladne nastavenie), menena rozvodova retaz... Uz fakt neviem co este skontrolovat. POradte prosim urgentne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz dlhsiu chvilku mam problem s feldou, ze ked nastartujem, tak sice hned naskoci volnobeh na 800 otacok, avsak celym autom to cuka. Ziadne kontrolky varovne nesvietia. Auto bolo uz aj v servise ale na nic sa neprislo.. Problem je ,ze to robi stale castejsie a ked co i len slabucko stupnem na plyn, tak to trhne celym autom a motor zdochne. A po druhy a tretikrat to uz ani nejde nastartovat, pretoze len toci motorom, ale nechyti.. A ked pri startovani stupim na plyn zaroven, tak to trhne motorom ale uz chyti hore na otackach aspon 1500 a klesne na volnobeh, a bezi uz stabilne... Bol meneny rozdelovac, sviecky, kable, cistena klapka(+zakladne nastavenie), menena rozvodova retaz... Uz fakt neviem co este skontrolovat. POradte prosim urgentne..

ahoj skus este tlak cerpadla namerat, urobia ti to aj v servise a taktiez regulator tlaku paliva...

niekedy treba u tychto feld urobit aj nastavenie tuto:

http://www.motordiag.cz/msm/index.php a potom zahlas co to robi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale este mozem skusit pozriet aj palivovy filter, mozno uz je upchaty... abo co ja viem.. viem ze co sa dalo, som pomenil... to je na tom, ze niekedy auto chyti na prvykrat v pohode, inokedy ani na 6 - 7 krat nechyti tak ako ma.. co sa tyka diagnostiky, tak tu uz mi skusali v dvoch servisoch a nehlasi ziadne poruchy - uz som vcera vymenil aj cidlo teploty vody(to zozadu motora) a snimac co je na prevodovke... ale zatial nepomohlo nic... uz mi dochadzaju napady a nemozem si dovolit mat auto dva tyzdne v servise :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...