Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

zdravím vás kamarádi,sem doma na obídku a pročítám forum a kochám se prohlížením fotek.Je mě trošku smutno,když už je to za námi a jak to bylo fajn.Nu bude potřeba zas udělat nějakej srázek.Mějte se fajn a zas někdy na viděnou

:):palec2:

srázek říkáš :) máš možnost hned tento víkend :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vidím tak že budem muset dát hlavy dohromady společně s Larasem a Markem a něco vymyslet.Nebylo by od věci udělat něco včetně vinného sklípku.Okolí Pálavy atd.No bude to třeba prodebatovat.

To Peny:máš sice pravdu Láďo že to máme zatím daleko na srazy,ale nám to nevadí.Už jen pro tu pohodu být s Vámi kamarádi to stojí za to.A máš pravdu jak jsi tady někde psal,že tak dlouho jsem se na to těšil a plánoval až to najednou uteklo a je to za náma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vidím tak že budem muset dát hlavy dohromady společně s Larasem a Markem a něco vymyslet.Nebylo by od věci udělat něco včetně vinného sklípku.Okolí Pálavy atd.No bude to třeba prodebatovat.

To Peny:máš sice pravdu Láďo že to máme zatím daleko na srazy,ale nám to nevadí.Už jen pro tu pohodu být s Vámi kamarádi to stojí za to.A máš pravdu jak jsi tady někde psal,že tak dlouho jsem se na to těšil a plánoval až to najednou uteklo a je to za náma.

Jo jo,morava by byla super,ať taky vidíme jiný kousek naší krásné země.Určitě něco vymyslete,já přijedu rád kamkoliv.

Myslím,že někde okolo Nových mlýnů by se určitě něco našlo!!

Kluci z Brna to mají kousek,tak ať to tam proskoumají a něco vymyslí.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno bando,dám si jedno kafíčko.

Víťo:Rozběhla se ta navigace?Už mluví česky?Dej vědět,jak to dopadlo.

Sejdo:Do PT nemůžu,už jsem psal proč,takže někdy jindy.

Jiříku tak ani omylem se mi navigace nerozběhla.To druhé CD cos mi nechal to ani nenačetla,ale když jsem tam vrátil to moje staré tak jelo a dokonce to mluvilo už česky.Po opětovném nasazení tvého CD to načetlo ale navigaci nespustilo.Měl jsem to zapnuté celou cestu domů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brý tro přeju. Klucí dost té nostalgie a hurá na novou akci. BTW: Nové mlýny tak tam přímo u přehrady hotýlek Termál s vyhřívaným bazénkem...mno Ve 4ráno to bylo příjemné zakončení zabavy :)

Tome máš pravdu,že by to ještě něco chtělo domluvit.Někdy v září po prázdninách by to mohlo vyjít že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiříku tak ani omylem se mi navigace nerozběhla.To druhé CD cos mi nechal to ani nenačetla,ale když jsem tam vrátil to moje staré tak jelo a dokonce to mluvilo už česky.Po opětovném nasazení tvého CD to načetlo ale navigaci nespustilo.Měl jsem to zapnuté celou cestu domů.

Tak hlavně že to mluví česky,pak se na to juknu,až se zase někde uvidíme,nějak to dám do kupy,aby to šlapalo,jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ránko všem,tak nás čeká další pracovní den,na rozjezd si dám jednu kávu.

Pokud budete plánovat další sraz,tak pro mě je září špatné,určitě jsem prvních dvacet dní na srazu v Chorvatsku,takže jedině poslední týden,nebo až v říjnu.

Kdyby měl někdo zájem se srazit třeba na týden v Chorvatsku,uměl bych to zařídit,ale vzdálenost z Pha je 1300km.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno všem a přeju příjemné dva slunečné dny. Jdu do myčky umejt mušky a kola a hurá za prací.

Jiříku, ty můžeš takhle daleko od domova? :D Já se přiznám, že nejsem průměrnej čech, pač na dovče v Jugošce jsem ještě nebyl, tak kdo ví, třeba tam letos vyrazím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno všem a přeju příjemné dva slunečné dny. Jdu do myčky umejt mušky a kola a hurá za prací.

Jiříku, ty můžeš takhle daleko od domova? :D Já se přiznám, že nejsem průměrnej čech, pač na dovče v Jugošce jsem ještě nebyl, tak kdo ví, třeba tam letos vyrazím :)

Já taky nejsem průměrný čech,ale jezdíme tam od roku 2002,vždy ve stejný termín a se stejnými lidmi,kteří jsou z celé republiky a tam se jednou ročně vidíme a děláme z toho takovou tradici.Jestli jsi tam ještě nebyl,moho doporučit,je tam co vidět.Krásné památky,super přírodní parky,nejčisčí moře na světě a hlavně dobré jídlo a pití,místní víno nemá chybu.Nejsem cestovka,ale pokud budeš chtít,můžu tam toho dost zeřídit a ukázat ti,co tam stojí za to.

Jinak je to krásná projížďka supem a cestu si vyloženě užívám.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...