Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tyhle srazy jdou mimo mě,není to už co to bejvalo a na mém supíkovi není žádnej tuning,tak tam ani nemusím jezdit

Víš Ládo,ty tuning srazy nejsou zdaleka jenom o natuněných vozech,to by tam na každém srazu stálo tak 100 aut a padla klec,velká většina lidí to pobírá,jako možnost se vidět pokecat.popít a třeba i ty sprinty o tom to je a to bez rozdílu značek.Věř mi jezdím už hodně let cca 12 srazů v sezoně ;):)

Ale nechci Vám všem tady něco vnucovat v podobě tuning srazů,pokud Vám všem stačí se vidět maximálně 2x do roka,pak ahoj ke konci roku...........jo a já už si nebudu třepyt hubu,že převálcujeme OC klub,to bych byl vážně za kokota..................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ránko všem,tak nás čeká další pracovní den,na rozjezd si dám jednu kávu.

Pokud budete plánovat další sraz,tak pro mě je září špatné,určitě jsem prvních dvacet dní na srazu v Chorvatsku,takže jedině poslední týden,nebo až v říjnu.

Kdyby měl někdo zájem se srazit třeba na týden v Chorvatsku,uměl bych to zařídit,ale vzdálenost z Pha je 1300km.

Máš recht Jiřiku,sraz v Chorvatsku lol:smich::smich: tady lidi nepřijedou na tuning srazy a pojedou 1 300 km ,docela drahý výlet lol:smich:

Já tam jedu v červenci ,jenom 1 100km ,tak tam počkám do září :smich::smich::smich:

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš Ládo,ty tuning srazy nejsou zdaleka jenom o natuněných vozech,to by tam na každém srazu stálo tak 100 aut a padla klec,velká většina lidí to pobírá,jako možnost se vidět pokecat.popít a třeba i ty sprinty o tom to je a to bez rozdílu značek.Věř mi jezdím už hodně let cca 12 srazů v sezoně ;):)

Ale nechci Vám všem tady něco vnucovat v podobě tuning srazů,pokud Vám všem stačí se vidět maximálně 2x do roka,pak ahoj ke konci roku...........jo a já už si nebudu třepyt hubu,že převálcujeme OC klub,to bych byl vážně za kokota..................

to mate co delat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čágo Bylzdáku :) .no běhám,spíše kulhám bez berlý druhý týden,snažím se,ale jde to moc pomalu :sleep:

co ty,jak se vede,kdy pokecáme :)-_-

No čeče nevím kde se potkáme..jedině že bych se za tebou zastavil u vás v Černošicích na kávu...

jinak ta achilovka je fakt na dlouho..jde to pomalu a bolet top bude dlouho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čeče nevím kde se potkáme..jedině že bych se za tebou zastavil u vás v Černošicích na kávu...

jinak ta achilovka je fakt na dlouho..jde to pomalu a bolet top bude dlouho..

to není problém na pokec a kávičku o víkendech,ale chce to zavolat,neb je dost práce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi, dneska špica počo. Příjemná projížďka do Plzně. Prostě pohoda...

Sejdo: znáš to, nedohodnou se dva, natož dav... :( to je klasika. Ale lidi co jsem poznal jsou fajn, jen mají své životy, které preferují :) Ti co se vidět budou chtít, se uvidí, takže jak budu zas dom, tak zkusíme oběd i s Novisem, a pohoda :)

Jinak kdo by chtěl, tak tu mám jedno Dámské M triko na víc (chyba v objednávce :( ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš Ládo,ty tuning srazy nejsou zdaleka jenom o natuněných vozech,to by tam na každém srazu stálo tak 100 aut a padla klec,velká většina lidí to pobírá,jako možnost se vidět pokecat.popít a třeba i ty sprinty o tom to je a to bez rozdílu značek.Věř mi jezdím už hodně let cca 12 srazů v sezoně ;):)

Ale nechci Vám všem tady něco vnucovat v podobě tuning srazů,pokud Vám všem stačí se vidět maximálně 2x do roka,pak ahoj ke konci roku...........jo a já už si nebudu třepyt hubu,že převálcujeme OC klub,to bych byl vážně za kokota..................

Já bych jel hned na nějaký sraz,jenže většinou mi to nevýjde se směnností.Pokud vyloženě netrefí sraz když mám o víkendu volno tak je to pasé.Jednak by mi za chvilinku chybla dovolená a jednak by se mi vysmáli v práci kdybych je furt žádal o volno.Bohužel to jsou až na vyjímky srazy pěkně daleko a pokud už se jedná o nějaký sraz poblíž nás,tak tam vás kamarádi stejně neuvidím takže opět nula :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych jel hned na nějaký sraz,jenže většinou mi to nevýjde se směnností.Pokud vyloženě netrefí sraz když mám o víkendu volno tak je to pasé.Jednak by mi za chvilinku chybla dovolená a jednak by se mi vysmáli v práci kdybych je furt žádal o volno.Bohužel to jsou až na vyjímky srazy pěkně daleko a pokud už se jedná o nějaký sraz poblíž nás,tak tam vás kamarádi stejně neuvidím takže opět nula :feve:

Víto ,před tebou smekám,ty jsi v tomto ohledu naprostá jednička,ty neřešíš km a v podstatě ani kdy ,kde ,jak :palec2:

Já jsem asi moc aktivní :feve: ,omlouvám se ,už toho nechám.........aktivní blbec,horší roty diverzantů :feve:;)

Ten sraz 22.23.5.v P .Týnci jsem smazal ..............

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi, dneska špica počo. Příjemná projížďka do Plzně. Prostě pohoda...

Sejdo: znáš to, nedohodnou se dva, natož dav... :( to je klasika. Ale lidi co jsem poznal jsou fajn, jen mají své životy, které preferují :) Ti co se vidět budou chtít, se uvidí, takže jak budu zas dom, tak zkusíme oběd i s Novisem, a pohoda :)

Jinak kdo by chtěl, tak tu mám jedno Dámské M triko na víc (chyba v objednávce :( ).

Rozumím,ták si nechte chutnat chlapci ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sejdo: Tak už na to koukám, a tys to ve svém rozčilení jen četl jinak než je to napsaná :D

".....takže jak budu zas dom, tak zkusíme oběd i s Novisem, a pohoda" jinými slovy, až bude někdy čas a budu dělat z domova, tak se můžem v Praze všichni potkat na papů :D

nojoooo :p jsem se překoukl lol:p ty :kol-52::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...