Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

dám si sem trochu OT :) tak mě nekamenujte :)

Tatík se potřebuje zbavit firemních poukázek na mnoho věcí (brýle, dovolená, sport, kultura, zdraví....).

Má Ticket multi (www.accorservices.cz) v hodnotě Kč 6600,-. Jelikož nemáme, kde s nimi zaplatit, tak je nechá někomu komu se hoděj za Kč 6000,-

Nechá se s nimi platit třeba u Fischera, čedoku, Exim Tours a dalších. Tak pokud někdo máte zájem, dejte vědět.

post-157-1242973461_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím kamarádi,tak víkend pomalu zase končí a zítra zas do rachoty.počasí super a včera a dnes sem se větral na čtyřkolce po šumavských hvozdech a nemělo to chybu :palec2: jen sem byl z toho pěkně zplavenej,ale za tu zábau to stálo.mějte se fajn. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, já ty rohlíky nemusím, kdybych to aspoň moh zapíjet pivem :D

No ale vypadá to spíš na něco blbýho k jídlu. Bratr byl v noci taky a ráno mu to šlo vrchem, takže asi včera grilčo nic moc :(

Jardo, já jsem na tom stejně. Ráno pojedu v 7 směr Brno a vrátím se až v noci :( No hlavně když nám někdo nechá vydělat na chleba ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,tak zas první pracovní den za náma a můžu říct,že bylo pěkně horko.Jesli takle bude i zítra tak vypotím duši.Jinak na zítra hlásí krupobití,tak ukliťe miláčky do garáží,ať jim to neublíží,to by mě asi jeblo.Budu ho mít schovanýho v garáži.Brou noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...