Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Přeji kráááásný den .. azuro, sucho, jen to teplo! :-( kdyby tak bylo stejně jen -8 :-D

btw: vůz dnes překvapil .. ML - Liberec (290km), Liberec - Praha (hrad) -ML na Shell V-Power 95 a ono to papalo jen 9.1 v průměru při průměrné rychlosti 101 km/h ... já mám nemocné auto, ono nemá žízeň!!! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové, zdravím vás po kratší pauze.

Nějak se mi to po pracovní stránce sere. :blbec: Minulý týden byl hustej a vypadá to, že ani tento nepřinese nic radostného. :feve: Aspoň že počasí nám přeje, přes den svítí punťa a máme do jara blíž než do zimy. Už by to mohlo takhle vydržet. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kamarádi.Tak já mám dnes první volno.Koupil jsem si dnes teplotní čidlo teď jen zjistit kde se vůbec nachází a pak ho vyměnit.Večer jdu hrát pinec.Jinak včera 15 stupňů na sluníčku a krásně.Dnes pod mrakem ale pořád kolem 8 stupňů.Opatrujte se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je tu pátek a to znamená že mi právě skončil víkend a večer jsu na šichtu.

Jinak by mě zajímalo co se děje s Lannym,Ribou,Sejdou,Žralokem.... to vypadá jako nějaká sabotáž hospody :feve:

Čert ví jestli si někde nenašli nějakou jinou hospůdku.

Jinak mějte pěkný víkend všeci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný večer borci.Já jsem opět na noční.Až do včerejška jsem si myslel,že vím o čištění a voskování auta hodně,ale pak jsem najel na jedny stránky a v zápětí na jejich fórum a zjistil jsem,že jsem úplný břídil.Takové názvy jsem v životě neslyšel a ty postupy při mytí aut no úplná věda.

Můžu se jít schovat s voskem od želvy a nebo od Horsta Fuchse :)

Takže mám co studovat a pak něco nakoupím a začnu jarní údržbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando, tak jsem se vrátil z výletu a koukám, že po mě byla sháňka. ;)

Tentokrat žádné závodění a jízda na pohodu. Ostrava - Praha za tři a půl hodiny. Nejlepší úsek je Ostrava - Olomouc. :palec2:

Užijte si zbytek víkendu a opatrujte se. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...