Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Takže ve Vyškově jsme se sešly podle plánu, ti co řekly tak přijely, jen nemůžu přijít na to jak sem dát fotky!! :help: :help: :wallbash:

Tak dockame se nejakych fotek? Tak to vypada ze tam zas nikdo nebyl. Na foru je k tomu clanek a galerie fotek a superb ani jeden. Aspon Zralokuv veteran by snad stal za to ne? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiříku Sejdo tak si představ že jsem odjížděl v ten pátek až o půl sedmé večer.Docela mazec.Od dvou jsem čekal na bratránka,který se blížil z Domažlic.Kdybych to byl věděl že to bude tak pozdě,tak jsem ti ještě zavolal jak to stebou vypadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ríšo já sem taky nějaký dám, jen musím najít kabel k telefonu. Jinak jsem měl pěknou cestu nazpět. Chtěl jsem pořádně zkusit navigaci od nokie, navigovala dobře ale jel jsem uplně jinou cestou než jsem čekal. Cesta hezká, rychlá ale po cestě ani jedna pumpa. Zachraňoval mě domorodec s kanystrem :smich: . Si musel myslet něco pěknýho, když mi došel benzín...

Editováno: , autor: ace ventura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj bando supí - po delší pauze všechny zdravím...

Jardo kudy tě to ta navi táhla...? Taky znám podobný trasy, když potřebuješ nutně benzínku, tak nikde žádná není... Ríšu zdravím na Kanáry - teta tam se strejdou žila cca 3 roky a nestěžovali si. Jiříku Sejdo máš naprostou pravdu - s názorem za co to tu stojí maximálně souhlasím... Stejně tak to vidím s forem - strašně to tu upadlo - dřív když jsem tu týden nebyl, tak jsem potřeboval cca 2 hod než jsem to všechno pročetl, ale teď stačí pár minut - no lepší to asi nebude...

Jinak hošani nezapomeňte předat vašim drahým polovičkám kontakt na náš eshop www.cajickyodmarusky.cz Nabizim tu slevu 10% do konce září pro členy Superb klubu :D Doprava je vzhledem k mému cestování po celých čechách zdarma po domluvě kdy kam atd...

Tak ať se Vám daří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nech si toho! :aggressive:

Ty máš co říkat! :p Dávej na sebe pozor ať nepotřebuješ služby krále Jiříka! :smich:

A nepište sem stále debilní příspěvky!

A kdo to neví tak se k superbům dávali dva druhy servisních knížek! Jeden druh pro důchodce a druhý pro veterány! lol

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby mel nekdo zajem - mam na prodej příčníky origo Škoda na Supa I - já je měl na autě jednou, dal jsem na ně rakev, zjistil jsem, že se mi do rakve kočár stejně nevejde, tak jsem to zase sundal a od tý doby to je v garáži :)

Hliníkový s T drážkou, uzamykatelný - mohu dovézt po celých čechách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ribo ribko slyš........, jsem přes týden ve světě na net se dostanu na hotelu , ale fotky jsou v pc doma, nevim proč mi nejdou dat na forum, to fakt nevim, zkusim to ještě jak přijedu! Ale mám jich stejně málo, ale máte pravdu ,fotky plyšáka stojí za to!!! ;) ;) Takže prosím vydržať!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...