Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

jo o 03.00 budem vstavat, ja to do Brna stihnem za 2 hodinky.

generalny uklid ani nie.

Ale clovece, parkoval som pod stromom, a co cert nechcel,

tejto noci na strome "parkovali" aj holuby.

Taaakze , auto bolo rano "osrate" s holubim trusom. /hroza/

Umyvarka je dost busy, kde to davam ja,

dal som si len komplet exterier - napastovat, teflon, renovacia plastov, kolesa ... .

Interier iba z lahka umyt a samozrejme okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od rána :help: to děláš generální úklid lollol

v kolik budeš vyrážet? máš sraz s Larasem a Vickem,že :) mluvil jsem s Vítou a ten říkal,že bude vstávat kolem 3 ráno ;)

Omyl Jiříku.Ve tři už mám v plánu vyrazit.Neponechám nic náhodě a radši si počkám na smluveném místě než tam přijed pozdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer kamarádi.Tak dnes jsem zmokl i doma.Jen co jsme dojeli do města tak to spadlo a byla to přeháňka jako prase.Ale už zase svítí provokatívně slunko.Bastard jeden.

Jinak jsem byl rád,že jsem Vás zase viděl a jsem rád,že jsem mohl poznat i nové tváře.Těším se na další akci.Zdar a sílu borci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si dáš k večeři?

--------------------------------------------------------------------------------

A: "Co si dáš k večeři?"

B: "Mně je to docela jedno, co uvaříš, to sním."

A: "S tím už přestaň, snad víš, na co máš chuť, ne?"

B: "Jo chuť... Tak to bych si dal třeba biftek na zeleným pepři a opečený brambory s fazolkama..."

A: "Hele, já tu nemám čas na blbosti, zatímco ty jsi přijel z práce až v

sedm večer, já už stačila napsat s dětmi

úkoly, uklidit nákup a vyprat prádlo. Tak řekni, co si dáš k večeři."

B: "No vždyť jsem ti to řekl, já mám chuť na biftek na zeleným pepři a ..."

A: "Hele, ja na to fakt nemam naladu, nemuzes nekdy rict neco normalniho?"

B: "No dobre, pak bych tedy mel chut na bramborak."

A: "V pul osmy vecer? Ty jsi se snad zblaznil. A stejne nemame brambory. Kdyby jsi prisel domu driv, mohl jsi je koupit!"

B: "Ja bych je klidne koupil i v tech sedm, vzdyt v supermarketu maji do

deviti, stacilo aby jsi mi to rekla."

A: "Proc bys je prosim te kupoval ty, brambory vzdycky kupuju ja, odjakziva. Navic jsme je meli vcera, tak je preci nebudeme zrat kazdej den."

B: "No ja jen, ze jsi se ptala na co mam ..."

A: "Nech uz toho prosim te, jses s tim ...ze jsi se ptala... uz trapnej. Naposledy se te ptam, co si das k veceri."

B: "A z ceho si muzu vybrat?"

A: "No to ses celej ty. Ja se te zeptam a ty mi odpovis otazkou."

B: "No... tak tedy..., co treba tousty..."

A: "Ty bys byl schopnej mi sezrat toustovej chleba, kdyz vis, ze je jedinej, po kterym nemam zacpu? K veceri ti udelam bud spagety nebo ohreju nejakou omacku a maso z mrazaku. Konecne se uz rozhodni."

B: "Tak ja bych si... asi... dal..., no treba tu omacku, tu jsem uz dlouho nemel."

A: "Omacku, jo? A proc si nedas spagety."

B: "Dobre, udelej mi spagety."

A: "No konecne, z tebe taky neco dostat. Chces na ty spagety syr?"

B: "Nechci, vzdyt vis, ze si ho na spagety uz leta nedavam."

A: "No to je zvlastni, ja se zenu dneska extra pro syr na tvoje spagety a ty mi nakonec reknes, ze si ho uz na spagety nedavas. To by me zajimalo, jak dlouho."

B: "Už deset let milacku, to jsem te jeste neznal, kdyz jsem si naposledy na spagety syr dal."

A: "Takze ja ti ted v osm vecer udelam spagety. Ja je teda nebudu, deti taky ne, takze je budes jist sam. A pritom jsi si klidne mohl dat

tu omacku z mrazaku."

B: "To mohl, klidne, proc ne - tak mi ji dej?"

A: "No vidis, kdyby jsi to rekl hned, nemuseli jsme tady pul hodiny saskovat a ja z tebe nemusela tahat co si das!"

...

A: "Tak tady mas tu svoji omacku a maso. To jsem jen zvedava, co budu delat s tim syrem."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

serus supaci

aky je rozdiel medzi -> ?

Dámske rukavičky & nohavičky

Je Vam znamy rozdiel medzi damskymi rukavicami a damskymi nohavickami? Tak si v klude precitaj tento pribeh!

Mlady muz sa rozhodol, ze svojej milej kupi darcek.

Uz dlhsi cas sa nevideli, a tak sa po dlhom uvazovani rozhodol pre kupu paru damskych rukaviciek.

Romanticke a pritom nie prilis osobne.

Doprevadzany sestrou svojej milej kupil v obchode par bielych rukaviciek.

Sestra jeho milej si kupila dvojo nohaviciek.

Pri baleni vymenila pokladnicka balicky, a tak sestra dostala rukavicky

a mlady muz nohavicky.

Bez toho aby skontroloval obsah balicku, mlady muz ho poslal svojej milej s prilozenym listockom:

"Vybral som ich pre Teba, lebo som si vsimol, ze normalne ich nenosis.

Keby bolo podla mna, vybral by som take s gombickami, ale Tvoje sestra nosi tiez kratke a tieto sa lahsie stahuju.

Farba je mozno trochu citliva, ale predavacka mi ukazala svoje, ktore nosila uz 3 tyzdne, a skoro vobec neboli zaspinene.

Predavacka si vyskusala aj tieto Tvoje a vyzerala v nich skutocne elegantne. Prial by som si, aby som Ti ich mohol prvykrat natiahnut sam,

lebo kym sa uvidime v piatok, uz s nimi urcite pride kde - kto do kontaktu.

Ked si ich budes stahovat, nezabudni do nich vzdy fuknut, lebo pri noseni sa prirodene trochu zapotia a navlhnu, takto Ti dlhsie vydrzia "cerstve".

Mysli na to, ako casto ich budem chciet v buducnosti bozkavat.

Dufam, ze si ich v piatok kvoli mne natiahnes.

S laskou Tvoj mily.

PS: Podla novej mody sa teraz nosia trochu vyhrnute, aby bolo vidiet kozusinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...