Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

JO jo to byste mohli, se supem jsem tam ještě nebyl. Jenom když jsem měl Alfu 156 2.0 ts 155koníků a sport. podvozek. Byla to parádní jízda a užil jsem si to, ale gumy byly na odpis :palec2:

Jojo přesně jak říkáš PNEU hotovo :feve: a ono to člověku nedá a jezdí a jezdí ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jste nekdy chteli na srazej do jizerek, tak mam moznost tohodle hotelu a urcite by byla sleva :-) Od majitele mam supa a jezdi tam na soustredeni tymy jako slovan liberec, sparta, repre fotbal a pod. Nyni tam bude svedska repre lyzari.

Hotel je krasny, okoli jsou same kopce, zelen, je to v horach, okolo par sjezdovek (v zime), je tam ohen, da se grilvoat venku, terasa..proste pohodicka a kdyby se nekdo chtel vykoupat, tak to jisti jablonecka prehrada(cca 10km), kde je dost stanku i zabavy a bab :D

http://www.hotelmaruska.cz/

zkusim najit nejake fotky z okoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem zas doma a svatej klídek.Sejdo fakt super přejmenování hospůdky.Zítra bych měl začíta na plno domlouvat vše co se týká jarního srázku u mě na šumavě.Už se na vás těším a doufám že vše klapne a zas se sejdem v pohodě a klídku.Vše pak písnu ajak to dopadlo.Je jak já už chci to krásný počásko a nejvíc se těším na ty moje nová kolečka co mě ozdobí supíka.Už se zas vidím jak budu ho vodit zatáčkama.Mějte sse fajn a kdyby někdo z vás zabloudil do šumavských hvozdů tak určitě písnětě a rád pokecám u kávičky

čusky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky doufám chlape že to klapne a že nás přijede hodně.O počasí ani nemluv.Zas se ženou mrazy.Aspoň jsem si vyčistil kola a o víkendu snad nasadím eibachy.Ale jen když nebude moc mrznout jinak bych asi kleknul.

Peny držím palce a už teď jsem zvědav.

Páček

Zdravím Vás všechny chlapáci :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem byl dnes na STK....vse ok jen pri mereni emisi me borec rekl ze obcas mam vyhnat saze lol . nevim proc ale obcas kdyz jedu po dalnici tak frcim 160 a asi je to malo lol .

jinak jsem se optal na zapsani kol do TP a takovy postarsi pan mi sdelil ze to neni mozne. Ze tam musi byt to co je zapsane v TP a zapsat to pujde jen v nejake zkusebne za 60 tis lol . takze pokud vi nekdo v okoli brna kde o tom trochu nekdo neco vi tak prosim o sz :). jinak jsem byl na STK v Tetcicich u Rosic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...