Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Jinak brej podvečír.Tak jsem dnes nechal namontovat tripling a je to paráda.Jen by mě zajímalo jestli to opravdu bylo origo relé a kdo dělal ty kabely k tomu.

Chlapi kdo se to chystá montovat?Zajímalo by mě totiž jaké máte schéma zapojení nebo aspoň jestli Vám ten dotyčný poslal tak jako mi popis kde má být jaký drát připojen.

Takže Jardo nebo ty Petiku jak to bylo u vás?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak brej podvečír.Tak jsem dnes nechal namontovat tripling a je to paráda.Jen by mě zajímalo jestli to opravdu bylo origo relé a kdo dělal ty kabely k tomu.

Chlapi kdo se to chystá montovat?Zajímalo by mě totiž jaké máte schéma zapojení nebo aspoň jestli Vám ten dotyčný poslal tak jako mi popis kde má být jaký drát připojen.

Takže Jardo nebo ty Petiku jak to bylo u vás?

Přesně jak píšeš Víto, dostal jsem popis jakou barvu na jakej konektor u přepínače varovek - je v tom problém ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píšeš Víto, dostal jsem popis jakou barvu na jakej konektor u přepínače varovek - je v tom problém ?

No nevím buď jsem špatně počítal nebo jsem se nějak sekl nicméně v tom návodu je psáno že červenobílý se dá na pin č.7

Já ho však zapojil(přesněji řečeno můj elektrikář) na pin.č 8 a jede to normálně tak jak má.Tak by mě zajímalo jak to bude u vás

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím buď jsem špatně počítal nebo jsem se nějak sekl nicméně v tom návodu je psáno že červenobílý se dá na pin č.7

Já ho však zapojil(přesněji řečeno můj elektrikář) na pin.č 8 a jede to normálně tak jak má.Tak by mě zajímalo jak to bude u vás

Psal jsem Františkovi, co on na to, tak uvidíme... Ale co na to náš odborník Jára ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cest praci vsetkym :D. Tak soms a vratil z dlhej cesty ;).

A hned zacnem vulgarne :)

sorry za to, ale musel som

--------------------------------------------------------------------------------

Manzelia:

Ona: Ty si fakt kokot! Ty si taký kooookoooooooot... No kokot!!

V práci si kokot pre vsetko, v spolocnosti robis zo seba kokota, doma

si uplne na kokot a keby bola sútaz kokotov tak skoncis suverenne na

druhom mieste!

On: Preco na druhom??!! *

Ona: Lebo Ty si taky kokot, ze by si to ani nevyhral!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak brej podvečír.Tak jsem dnes nechal namontovat tripling a je to paráda.Jen by mě zajímalo jestli to opravdu bylo origo relé a kdo dělal ty kabely k tomu.

Chlapi kdo se to chystá montovat?Zajímalo by mě totiž jaké máte schéma zapojení nebo aspoň jestli Vám ten dotyčný poslal tak jako mi popis kde má být jaký drát připojen.

Takže Jardo nebo ty Petiku jak to bylo u vás?

Info od Franty:

Ahoj Petře,

trippling bude fungovat na obou pinech, ale já preferuji pin č. 7 protože na něm je +12V ale jen při zaplém klíčku, na pinu 8 je +12V pořád. To znamená, že relé je pořád pod napětím, což mě osobně se moc nelíbí. Když je to na pinu 7, tak když vyndáš klíček je relé bez napětí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky kamarádi.

Víťo já sem sadu ana dodatečnou montáž triplingu koupil ve vw a namontoval mě to kamarád autoelektrikář a funguje to bezvadně.zvyk sem si na to a bez toho už bych asi nechtěl jezdit.dobrá věc ve městě. :palec2:

Zítra konečně začne víkend a zase si odpočnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info od Franty:

Ahoj Petře,

trippling bude fungovat na obou pinech, ale já preferuji pin č. 7 protože na něm je +12V ale jen při zaplém klíčku, na pinu 8 je +12V pořád. To znamená, že relé je pořád pod napětím, což mě osobně se moc nelíbí. Když je to na pinu 7, tak když vyndáš klíček je relé bez napětí.

Jo jo taky mi to napsal.Doufám,že tím že to mám na pin 8 nic nepodělám.

Jardo help řekni že to nevadí... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando, takový pěkný počasí a zrovna tokový práce.

Peny: jsem na tom stejně, víkend je úplný vysvobození...

Vick: nic se neděje, relé má naprázdno zanedbatelný odběr takže je to ok. Já se na montáž chystám o víkendu. Dneska jsem čistil odtokový kanálky v přepážce. Samej marast.

P.S.: včera večer tak kolem 20.h jsem potkal Supa s denním z S6. Bylo to někde u Horažďovic-Strakonic. Kdopak to byl? B)

Editováno: , autor: ace ventura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando, takový pěkný počasí a zrovna tokový práce.

Peny: jsem na tom stejně, víkend je úplný vysvobození...

Vick: nic se neděje, relé má naprázdno zanedbatelný odběr takže je to ok. Já se na montáž chystám o víkendu. Dneska jsem čistil odtokový kanálky v přepážce. Samej marast.

P.S.: včera večer tak kolem 20.h jsem potkal Supa s denním z S6. Bylo to někde u Horažďovic-Strakonic. Kdopak to byl? B)

Taky jsem byl včera v Písku a potkal jsem starého známého se Supem se světly z S6 a RZ 1917... Nebyl to on ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...