Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahojky, hodně se to tu rozjelo :). Jinak Víťo, Jirka ti dobře radí. Já bych si to taky na žádný svoje auto nedal. Kámoš to měl na 525ce a když dostal ránu tak mu to na druhý straně urazilo celej ten hrnec kde drží tlumič. Je to spíš tak na oko. Navíc to tam bylo tak těsně, že se o to dřel kryt motoru a prošoupalo tlumení na kapotě :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok chlapi,nechám si poradit.seru na to.

Ještě dotázek na Jirku a Petříka.Proč byl přesunuta ta zadní světla v sekci ostatní?Něco mi uteklo?Fakt nevím.Díky za odpověď

Dal jsem to exterieru,nehledě na to,jsou tam již témata o zadních světlech ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sejdis co zalozit tema pro kazdy motor :)

vyvesit to v sekci motor a kazdy z nas kdo ma jaky motor k nemu napise sve at kazdy den nemazu prispevky od novacku kteri se ptaji na to jaky maji dat motr,zda chipovat,kdy delat rozvody apod :) ???

Zvaz to :)

no nápad to věru není špatný,ale obávám se,že stejně to lidi nepročtou a založí si téma,to je jednoduší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký podvečer, no o sněhu mi Jirko ani nemluv. Po tak hezkym dni jako byla neděle jsem zase ráno ometal tu nadílku. A ještě jsem jel až za Trutnov a cesta hrůza. Takovejch karambolů a dokonce i nabořená sanitka...

Čágo Járo,sanita říkáš,něco jsem viděl v TV ;) Járo,možná bych potřeboval tvou pomoc,někam mi mohutně utíká proud,5 dní a baterka KO :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...