Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Hoši, tak dneska jsem měl tu čest se projet ve VW Phaetonu 6.0 12W a řeknu vám že to je fakt masakr svezení. Mít prachy tak jdu do něj. Super velká kára a motor si jen krásně bručí a nic ho nezastaví. Jeden mínus to má a to je spotřeba 23město/17kombinovaná a cca 10,7 mimo město.

Ale moc jsem se bavil. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak brej večír!!Dnes sem využil krásného počáska a konečně sem udělal to na co sem se těšil od vánoc :clap::worthy

Konečně sem natřel nově stíbrnou barvičkou brzdiče a to nejjj nová kolečka Tomason. kol5:palec2: Zítra hodím fotečky.Dnes už sem nestíhal.Mám z toho velkou radost.Jen doufám,že mě to smažky nebo čmoudi nehodí na cihly.To bych je dolámal :kol-137: ,teda pokud bych je chytil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za pochvalu,trénovat nemusím - to se dá dnes všude objednat.

Na šumavě snad bude lepší snídaně,i když nevím,jestli tam na snídani budu,ještě jsem nedostal rozpis práce na květen,ale určitě mám v plánu se tam ukázat!!!

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...