Přejít na obsah

Zima je tu


Tengi

Doporučené příspěvky

Zdarec borci,

Tak prosinec je už za dveřmi a ja se ptám kterej řízek ještě nepřezul, potom komu se povedl nějakej slušnej smyk (s následkem,bez následku) a co si přejete pod stromeček. ;)

Jinaj,abych se přiznal ja přezul dneska a byl to i můj darek k vánocům a smyk byl jsem řádit a zatim bez následku.

Tak pište :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem z Prahy a hned první ráno po nadílce jsem jel z práce, no spíše stál na semaforech,kde 4x padla zelená než jsem se prodral nahoru.Bylo to totíž v kopci.

Výbava:zimní gumy bez jakýkoliv podpůrných elektronických vymožeností.Asi jim nedošla zásilka soli.Vyměnil bych kurýra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás (v Jablonci nad Nisou) podobně jako v semilech ;) , ale už to leze dolu, takže zatim sněhu málo, jako poslední dva roky..

přezuto mám už asi měsíc

zadriftoval sem si ve středu vnoci na R10 bouchla mi ve 150km/h zadní guma na dodáfce..

act foto situace

post-38-1227863793_thumb.jpg

Editováno: , autor: kláca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...