Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Pánové musím se podělit.. tak klasika zvoní poštačka, tak běžím otevřít klasicky v trenclích :smich: (už si musela zvyknout..) Občanka, hledám nenalézám, tak nic, řekl jsem jí, at mi to nechá na poště, že se odpo stavím, vypíše papír a pak...

(čekáte nějaký prasárny co? lol , nic nebude ;) )

Pak říká, ještě slečna tady na vás asi čeká.. Já: :kuk:

Pokračování? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAkže pokračování...

Poštačka odstoupila bokem a najednou taková tak do 25ti krásná slečna, hnědovláska s takovým velkým balíkem, no chvilku sme na sebe čuměli. Ona asi nechápala mě v trenclích a já to, kdo to jezdí pro zásilkové služby lol:kuk: Fakt luxus :prc:

Ona že ten balíček je pro sousedy a že tu je už druhým dnem a že by zítra musel jít zpátky odesílateli bla bla bla..

Tak sem jí to podepsal (jako měla zajímavou mašinku), prý jsem měl tlačit, tak jsem zatlačil a udělalo to čáru přes půl displeje :D tak jsem se tam pak přes to jaksi podepsal, vzal balík s ní se rozloučil kol5 zavřel dveře a šel na forum se podělit lol

čekali ste něco jinýho co? je mi to jasný :smich: :smich: :smich:

Třebas příště lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAkže pokračování...

Poštačka odstoupila bokem a najednou taková tak do 25ti krásná slečna, hnědovláska s takovým velkým balíkem, no chvilku sme na sebe čuměli. Ona asi nechápala mě v trenclích a já to, kdo to jezdí pro zásilkové služby lol:kuk: Fakt luxus :prc:

Ona že ten balíček je pro sousedy a že tu je už druhým dnem a že by zítra musel jít zpátky odesílateli bla bla bla..

Tak sem jí to podepsal (jako měla zajímavou mašinku), prý jsem měl tlačit, tak jsem zatlačil a udělalo to čáru přes půl displeje :D tak jsem se tam pak přes to jaksi podepsal, vzal balík s ní se rozloučil kol5 zavřel dveře a šel na forum se podělit lol

čekali ste něco jinýho co? je mi to jasný :smich: :smich: :smich:

Třebas příště lol

ja uz cekal cervenou knihovnu lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sis moch neco dovymyslet, bysme ti to sezrali to s postackou :smich:

Mě to je jasný lol lol lol ale já si nechtěl moc vymýšlet kol5 ještě bych dostal horší pověst než mám teď :prc:

Ale byla luxusní..

PS: fotky až po 22 :smich: :smich:

PSS: snad si nemyslíš, že se podělím o všechno lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...