Přejít na obsah

přihlášení "veterána"


Dundee

Doporučené příspěvky

Mám už delší čas možnost si dovést ze slovenska Jawu 555 "pionýra", motorka je už asi 15 let bez techničáku a proto mám dotaz, jak ji u nás přihlásit třeba jako veterána a jak ji prokázat při případné kontrole policajtů nebo celníků během převozu vzhledem k neexistenci techničáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

clovede toto je realnej problem a nevim

ale kdyz jsem videl v tv ty s nosem nahoru co rikaji ze ted jsem koupil auto / veterana / za miliony,miliony me bude stat aby o auto jezdilo ale nejhorsi pro ne bylo ze musi platit nejakou / i kdyz desnou / dan,at jdou oni nekam

i kdyz podle co nezmam tak se nejakymu placeni pri prihlaseni nevyhnes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemá auto nebo motorka techničák, tak to prostě nepřihlásíš. Tedy to je problém u nás, na slovensku to možná bude jinak. Jinak když se třeba ztratí techničák, tak ti vystaví duplikát, to není problém, ale aby ho mohli vystavit, musí být auto v registru vozidel. Takže ti nezbyde nic jiného, než koupit na samotné doklady a udělat přestavbu, což je docela problematické. Jinak pokud se vozidlo u nás přihlašuje jako veterán, ekologická daň se neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...