Přejít na obsah

Jaký diesel do Fabie I


Marousek

Doporučené příspěvky

obrázek mi to nenačetlo, ale mlhovky mít prostě musí ;)

třeba po ťukanci mohla dostat novej nárazník a mlhovky tam už nedával, ale když nemá ani vypínač na přední mlhovky, tak buď je to už hodně divný, nebo to může třeba být ta prostřední výbava, do které se chvíli mlhovky nedávaly, ale protože má hodně příplatkových prvků, tak z ní udělali eleganci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak týpek mi napsal že to nemá od výroby sdružený přepínač, tak proto nemá mlhoky, ale nějak se mi to nezdá. Je to možný?

Obrázek toho přepínače z auta. Pozná někdo jestli je i na mlhovky ve předu?

http://www.email.cz/getAttachment?session=...15%FCM%DD%5D%E3

mě to ten obrázek taky neotevřelo

hoď sem fotku sedaček, podle toho poznáme, co je to za výbavu

ve verzi comfort se jednu chvíli mlhovkami šetřilo, byly za příplatek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marousek: Podľa tých poťahov sedačiek to veru nie je Elegance, ale niektorý z akčných modelov - tuším Creation! Ak sa ti podarí zistiť VIN kód, pošli mi ho a ja to prelustrujem, čo to je zač...

Inak Elegance nemali vždy hmlovky - záleží od trhu, na ktorý boli tie vozy určené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marousek: Podľa tých poťahov sedačiek to veru nie je Elegance, ale niektorý z akčných modelov - tuším Creation! Ak sa ti podarí zistiť VIN kód, pošli mi ho a ja to prelustrujem, čo to je zač...

Inak Elegance nemali vždy hmlovky - záleží od trhu, na ktorý boli tie vozy určené.

Akční výbava říkáš jo, to je zajímavý. Já jsem právě myslel že když to má chrom i na ručce i řadičce že je to elegance a majitel mi to sám napsal. No jsem z toho vážně jelen. Kdo se v tom má vyznat...

Ten VIN zkusím zjistit snad mi ho poví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Creation by měl mít tuším ABS, 2x air bag, 15" plech kola, parkovací asistent, centrál s DO (sklopné klíče), chrom paket, autorádio, mlhovky, el. okna a zrkadla, tónovaná skla, pc a dál už nevím

Jo máš pravdu už jsem si to našel tu výbavu.

Akorát se teď dívám na to auto a parkovací čidla to nemá, teda aspoň z těch fotek to tak vypadá. Jsem z toho opravdu zmaten a nějak mi to začíná smrdět. O víkendu tam snad pojedu tak uvidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Eleganci 1.9 PD 2002. A rozhodně má: mlhovky, světla ve předních dveřích, pal.. počitač, el. vyh... a stav zrcátka, chrom paket: kličky a čudle dveří + ručka a chrom plaketku řadičky. Přední okna v el... zadní bývaly za příplatek 5000 kč. Centrál na DO + sklopný klíče. Aspoň jedno výškově stav sedadlo + odkládací kastlík pod spolujezdcem. Dvojté dno přihrádky + osvětlení. Sklopné přední opěrky hlavy +kapsy ze zadu a po stranách před... opěradel. Šedý pruh na předním skle. to měli jenom elegance. zaslepený zámek dveří spolujezdce. Rádio symphony + kastlík pod rádiem. Měkčené madla dvěří. Jak si opíráš loket tak jsou měké. Toto je základ pro eleganci + další drobnosti jako 4x airbagy, 8x repro, tempomat, vyhřívané trysky ostřikovaču atd.... Zas tak velké změný v modelových řadách nebyly. Něco zebraly a něco přidaly.Ale to je tak všechno. Co tu je toho se drž. Ještě samo ABS + ASR a litá kola 14" základ. Roznodně nedej na ty co řikají že tdi je šíleně hlučný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za vyčerpávající odpověď. Všechno co popisuješ to auto má i odkládací kapsy na zadních dveřích, které byli myslím taktéž jen v eleganci. Ale chybí tomu ty mlhovky a kapsy na předních sdadlech. Takže fakt nevím co to je.

odkládací kapsy na zadních dveřích jsou od určitého roku už i ve verzi comfort

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vím na štítku výbav se pracuje. Akorát mi není jasný to když motor 1.9 TDI se nedal spojit s výbavou classik a u Creation výbavy to šlo když vlastně vychází z Classiku? No jak to tak vypadá tak asi jo...

Majitel mi ale potvrdil že je to elegance. Nebo že by nevěděl co tam má. Divné :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vím na štítku výbav se pracuje. Akorát mi není jasný to když motor 1.9 TDI se nedal spojit s výbavou classik a u Creation výbavy to šlo když vlastně vychází z Classiku? No jak to tak vypadá tak asi jo...

Majitel mi ale potvrdil že je to elegance. Nebo že by nevěděl co tam má. Divné :unsure:

u akčních modelů to šlo

sežeň VIN a jukni do dekodéru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je vybráno :)

Teď jsem byl v Porsche Olomouc a svezl se s Fábii combi 1.4 TDI 59 KW a musím říct že ten motor mě docela překvapil. Klapot uvnitř není tak hrozný a co je venku mne nezájímá. Je to referenční auto rok staré s 12000 na tachu. S výbavy má to hlavní a to ABS, 2xairbak, klimu, el.okna, PC, centrál na DO, hagusy atd. to je minimum co jsem v autě chtěl. Celková cena 289 900. což je sice víc než jsem přepokládal, ale to že je to prakticky nové auto mě přesvědčilo.

Tímto děkuji všem za info.

Co na ni říkáte?

1624656,475a6303ccd0c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...