Přejít na obsah

Suvenýry, dárky, talismany, ozdoby


perníkář

Doporučené příspěvky

Okolo řadičky růženec od manželky už je asi ve třetím autě a pod koberečkem u řidiče desetník pro štěstí ten už mám hooodně dlouho a asi byl v každám autě co jsem měl,a jako dárek pro štěstí jsem dostal takovou pamětní minci velikosti padíku myslím že z Koněprus jeskyň tak ta je taky pod koberečkem.(Foto dodám)

post-86-1233040158_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl na zpětném zrcátku malý přívěšek Tazmanského čerta do té doby,než mě zastavili policajti s tím,že na předním okně nesmí být nic,co by překáželo ve výhledu..Málem jsem za to dostal pokutu. :fakac: Tak jsem ho sundal abych měl pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mne tak zastavili a že kopačák a růženec dolů. Tak já na to, že mi to ve výhledu nevadí a že vidím jako by to tam nebylo. On že OK, tak pokračujte v jízdě. Ani na STK nebyl problém, tak snad to je OK?

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba zpěkné interiérové zrcátko nebo dálniční nálepka???? ;) Mohou také vadit, nebo ne? Kluci je to někde psáno, také to vím, ale to co tam mám já, mi opravdu nevadí. Co mi daleko více vadí jsou sloupky Octavie než tohle :mellow:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba zpěkné interiérové zrcátko nebo dálniční nálepka???? ;) Mohou také vadit, nebo ne? Kluci je to někde psáno, také to vím, ale to co tam mám já, mi opravdu nevadí. Co mi daleko více vadí jsou sloupky Octavie než tohle :mellow:

:palec2: :palec2: :palec2: Zrovna jsem si minule rikal, ze na toto je to pekne nebezpecny auto do zatacky za kterou je prechod! Vyklanim se jak kokos nalevo, napravo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by mne, co by jsi udelal, kdyz by to mohl zkusit?

jeho osobní číslo a už by šla stížnost na inspekci. Rovněž bych požadoval náhradu škody.

Toto rozhodně není v jeho pravomocech a něco takového si nesmí dovolit ani náhodou.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Nenosim nic. Iba jedno malicke prasiatko o velkosti fazulky polozene na kozi okolo riadiacej paky. Priatelka mala snahy m auto "dozdobit". Dovolil som jej iba to male prasiatko. Inak to neznasam. Ani vo dverach nemoze nic byt. Hned som vytoceny, ked tam nieco hrka. Znervoznuje to, ubera luxus pri cestovani a je to nebezpecne v pripade buracky. V kufri nosim okrem lekarnicky a rez. kolesa jeden malicky dazdnik a nahr. zapalovaci modul pre 1,8T. Vsetko musi byt pod kobercom. Dalej nemam rad ani neorigo veci v aute. Drziak na navi alebo mobil neprichadza do uvahy. Brrrrr :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...