Přejít na obsah

poradte, please:)


maxik1

Doporučené příspěvky

Tak vcera po ceste z brna do PH sa mi rozziarila kontrolka vyfukovych plynov....zastavil som a kukol do brozury co to je, pisali, ze mozem opatrne dojst do servisu. No auto po nastartovani, (kontrolka stale svieti) zacalo hrozne cukat, nepravidelny chod, triaslo to aj mnou...pri rozbehu to bol ako zigulak so siticom...dalej to absolutne nechce tahat...do kopca mi to sciplo a musel som sa rozbiehat znova. Jazdu som urzal len tym, ze som to musel vytacat a drzat rychlost, pretoze maly kopec a islo to rapidne dole...

Do servisu to dam, jasne, len chcem vediet, ci sa uz s tym niekto stretol a aku hrubu penazenku mam mat na opravu:) dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo, tak to ma vobec nenapadlo...napisat o aute.

Tak viem uz aj co to bolo, tak aspon pisnem, keby mal neikto podobne problemy...Je to r.v 2005 1.4 16V 55Kw.

Mam nabehane 54000 km. Nic moc. No prave mi volali, ze je to hotove, ze to bola zapalovacia cievka. Konkretne neviem, som v praci, pre auto pojdem az zajtra, potom budem mudrejsi...a uz ked sme pri tom, cim sa to mohlo stat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...