Přejít na obsah

Fabia II Facelift


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

Drtivá většina oškubávání mě nikdy nijak netrápila, ale s kufrem bez koberce jsem laboroval ve Fel Combi. Časem totiž chtě nechtě dojde k poškrabání a kufr je pak hnusnej. Současné řešení co mám na bocích kufru R je imho rozumný kompromis, nahoře plasty ničemu zatím ničemu nevadily a ve spodní části koberec je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde mně o to, aby to nebylo tvrdší, jakpřed MR2009.

Jinak na FL vítám, že přibudou TSI motory. Současná nebídka motorů mně nevyhovuje.

Jak jsem seděl v Ibze a pak jsem si zkoušel sednout za sebe, tak před koleny jsem měl méně místa a nad hlavou také, než ve FII, které má starý podvozek.

Editováno: , autor: Pandora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak očividně se něco děje. Stále jezdím po mladoboleslavský dálnici a už dobře týden jsem neviděl ani jednu FII FL. Buď mám smůlu, nebo hoši z Bolky přestali "čeřit vodu" :)

A to jsem běžně na úseku Černý Most - Brandýs nad Labem potkával 2-3 za jednu cestu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tajně jsem doufal, že by FL mohl mít světla alá Superb. Prostě bez toho vršku s blinkrem. A zároveň jsem si říkal, že to neudělají kvůli nutnosti změnit blatník.

No i takhle není výsledek nejhorší, nebýt těch velkých a moc do stran posazených mlhovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moc se jim to nepovedlo a představa bez mlhovek pro levnější vybavy je hrozná. :kuk: :kuk: :kuk:

Beru zpět teď po pořádnym zvětšení to bude bez mlhovek hezčí než s nima,teda pokud tam budou stejny mřížky jako ve prostřed. ;) Bude to mit pořádnou tlamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...