Přejít na obsah

kolisti!!!


burek

Doporučené příspěvky

cauec kolisti!!chci se optat..mam vybrane dve kola.jsou stejne jen s rozdilem brzd.jedno je destickove a druhe ma kotouce.jeden me rekne ze kotouce super,druhej ze jsou drahy na udrzbu a vymenu,treti ze se zasiiraji ctvrtej ze jsou gut..poradite??mam vybrano z techto kol..nebo shanim neco v teto cenove relaci.tak kdyztak poradte...dekuji

http://www.vseprokolo.cz/jizdni-kola/Horsk...sk%e9+kolo.html

http://www.solidosport.cz/detail.asp?ID=226200820047

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni jsem kupoval toto a nemohu si stezovat. Nez jsem ho koupil, tak jsem prolejzal ruzna fora a v celku jsem se dozvedel, ze si clovek ma koupit takove kolo, ktere se mu libi. Ze v tech nizsich cenovych relacich jsou ty kola podobne vybavena. Nez jsem ho koupil, tak jsem obehl par obchodu, kdy meridy prodavaj......no byla to laska na prvni pohled. Ta sediva barva je fakt pekna. Pak nastala otazka....v-brake ci disk. Pak jsem si rekl, clovek je na svete jen jednou, pujdu do disku......no a kolo bylo doma. Jezdi pekne, brzdi suprove a taky pekne vypada. Ja bych si koupil s diskem. Hlavne si kup takove, aby se ti libilo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hosi ja nejsem zase tak aktivni a nebudu asi jako vy v jezdeni.,...na to ze si tted koupim kolo ktery budu mit pekne dlpouho si vezmu kotouce...ano udrzba drazsi..ale jak casto se meni desky????po 5000km???to nenajedu za celej svuj zivot...rocne dam max 1000km kdyz opravdu moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...