Přejít na obsah

MS Lyžování 2009 Liberec


Dakie

Doporučené příspěvky

Tom F: O tom, že se má areal ve Vesci potom bourat jsem slyšel od několika lidi a to dokonce i od lidí kteří dělají na radnici a nejedná se o žádné sekretářky ani uklízečky.

Že to dopravní omezení je, to je jasný.

Spíš mě asi štve ta arogance a opovržení, se kterou jsem se osobně setkal, když bylo potřeba vyřešit nějakej problém, kterej byl způsoben při přípravách MS a ne naší vinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám že stejně jako průběh příprav na MS provází řada nejasností tak i ta informace o veseckém areálu a co dál je jen další když né záhadou tak alespoň nejasnou akcí. bude nebude. radnice potažmo i celý liberec uklidňuje občany o zachování vesce jako areálu pro místní obyvatele, vše zdarma, na což lidi určitě slyší a na druhé straně jdou informace o bourání a dalším neprovozování areálu.

mohl bych tě poprosit o nějaké ucelenější info co je v plánu s areálem??

co myslíš tím že půjde zbourat. to jako kompletní zrušení areálu do stavu kdy lidi z okolí nevyužijí vůbec nic, nebo půjde pryč určitá část areálu, přenostných staveb apod.

osobně se mi nechce věřit že by se něco likvidovalo. přecejen myšlenka zachování areálu pro další závody a také občany bude jen a jen přínosem.

ukáže až čas jak to doopravdy skončí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOm F. taky se mi nechce zdát, že by mělo jít všechno pryč, ale co jsem slyšel a pokud jsi se tam byl podívat tak jsi i viděl, že podél celé té příjezdové cesty jsou budlíky s elektrikou a plynem a je to všechno připravený i na parcely pro stavbu nových domků......mno a co jsem slyšel, tak by tohle mělo proběhnout i nahoře na kopci, kde je ted ten okruh....Ono by to něco do sebe mělo, protože i když to tam zůstane tak na inlin brusle a tak to bude stejně už nepoužitelný, protože už v srpnu ten asfalt byl hodně zničenej a předpokládám, že potom co tam ted jezdili bagry a tatrovky, tak se nezlepšil.....Jinak ta příjezdová cesta je taky kvalitka sama o sobě....Všechny kanály, ale opravdu všechny se během 4 měsíců propadli o takových 10cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo má rád tento druh sportu, tak to jistě ocení. Vadí to jen lidem, kteří nemají rádi sport.

To jsou s prominutím kecy... Já závodně lyžoval... ale vadí mi megalomanské projekty a že si z naších peněz pár lidí nahrabe. A je fuk jestli je to politik nebo mafián, nebo sportovec.

Mi ještě chvilu tvrď, že si závodně dělal klasický lyžování???

Kdyby si ho dělal, tak budeš rád za to. Vždyť se sem sjede veškerá špička. Já osobně jako bývalý hokejista ocenil NHL v Praze (ať už bylo jakkoliv záživný).

Takže ty kecy máš tak jen ty.

A to, že si někdo nahrabe s tím už nic nenaděláš, spíše by si to měl obejít při takovéhle události a navíc tobě blízké. Pokud si teda nepleteš klas. lyžování s něčím úplně jiným.

Tipuji tě, že ty děláš spoustu věcí pro čest a zadarmo :D Sorry, ale každej si prostě chce nahrabat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi ještě chvilu tvrď, že si závodně dělal klasický lyžování???

Kdyby si ho dělal, tak budeš rád za to. Vždyť se sem sjede veškerá špička. Já osobně jako bývalý hokejista ocenil NHL v Praze (ať už bylo jakkoliv záživný).

Takže ty kecy máš tak jen ty.

A to, že si někdo nahrabe s tím už nic nenaděláš, spíše by si to měl obejít při takovéhle události a navíc tobě blízké. Pokud si teda nepleteš klas. lyžování s něčím úplně jiným.

Tipuji tě, že ty děláš spoustu věcí pro čest a zadarmo :D Sorry, ale každej si prostě chce nahrabat.

Že se tam sjedou špičky v oboru? Zatím jsem nepřišel na to, co mi návštěva špiček lyžování přinese. Poraď.

Mně prostě vadí tunely jakéhokoli typu a je fuk, jaká bohulibá činnost je za tím ukrytá. Ano, běhal jsem na lyžích (a pak chvilku biatlon) ale z této akce je mi na blití. Naštěstí se mě nijak netotkne - jen tím, že jsem ji taky částečně a nedobrovolně zasponzoroval. Ty bys uvítal i olympiádu v Praze jak se tak dívám, co? Ať to stojí co to stojí.. jen když se tu sjedou špičky- lol. :help:

PS: Nedělám vše zdarma, ale nekradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zahájení dle mého nic moc...co tam zase cpali toho Mareše? K pobavení byla kvalifikace, kde se ukázalo pár borců, kteří viděli sníh asi prvně a lyže taky měli poprvé na nohou...a nějaké mazání skluznic voskem? Co to je.....:-)

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem na zahájení osobně. i když popravdě hlavně na koncert. přišlo mi to dost krátký, celý zahájení ale co mě dostalo naprosto nejvíc byla angličtina našich hlavounů. jak kitnera tak hlavně politiků. podle mě lidi na těchto pozicích by ten jazyk měli ovládat trochu líp. a neumannová pronesla jedinou větu, což mi přijde na to že ona by měla mluvit většinu času dost málo.

co mě osobně přišlo moc pěkný byly průlety lyžařů nad diváky. to se jim povedlo

no a deep purple, co na to říct.....prostě paráda. jen celý koncert ttrval necelé 2 hodiny, což je škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se tam sjedou špičky v oboru? Zatím jsem nepřišel na to, co mi návštěva špiček lyžování přinese. Poraď.

Mně prostě vadí tunely jakéhokoli typu a je fuk, jaká bohulibá činnost je za tím ukrytá. Ano, běhal jsem na lyžích (a pak chvilku biatlon) ale z této akce je mi na blití. Naštěstí se mě nijak netotkne - jen tím, že jsem ji taky částečně a nedobrovolně zasponzoroval. Ty bys uvítal i olympiádu v Praze jak se tak dívám, co? Ať to stojí co to stojí.. jen když se tu sjedou špičky- lol. :help:

PS: Nedělám vše zdarma, ale nekradu.

Na olympiádu ti ani odpovídat nebudu nebo by si to neunesl. lol Já nevím proč se nad vším rozčiluješ, že to sponzoruješ i ty apod. Vždyť ty platíš i kriminálníky, což by tě mělo srát mnohonásobně víc než nějaký ms z kterého aspoň něco máš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

michalF: nemas pravdu, ukradla je a mnoho firem se na nich nabazilo. A co olympiadu v Praze? tu taky schvalujes? Vis co to bude stat penez?nemame nic, nejsme na to pripraveni, vzdyt tvoje pravnoucata to budou jeste splacet a prazsti tajtrdlici si to prosazuji lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na olympiádu ti ani odpovídat nebudu nebo by si to neunesl. lol Já nevím proč se nad vším rozčiluješ, že to sponzoruješ i ty apod. Vždyť ty platíš i kriminálníky, což by tě mělo srát mnohonásobně víc než nějaký ms z kterého aspoň něco máš :)

Z MS nemám nic, lautr nic (na rozkrádání se nepodílím, tak co bych z toho asi tak mohl mít?). No a to ostatní mě taky s e r e - co nadělám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

michalF: nemas pravdu, ukradla je a mnoho firem se na nich nabazilo. A co olympiadu v Praze? tu taky schvalujes? Vis co to bude stat penez?nemame nic, nejsme na to pripraveni, vzdyt tvoje pravnoucata to budou jeste splacet a prazsti tajtrdlici si to prosazuji lol

Jo ukradla moc a ma je doma pod polstarem ze ? Si mimo. Ze si na tom spousta lidi nabalikovala, o tom zadna a souhlasim, ze se mi vubec nelibi, ze to je ve Vesci o tom taky neni pochyb, ale ze by za to mohla Neumanova ? Tezko, ta uz nastoupila do rozjeteho vlaku.

A k olympiade ti nemam co rict, o tom toto tema neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olympiáda, se sice může zdát jako utopie, ale nebyla by to olympiáda prahy ale české republiky bo jsme malá země.

Za peníze sponzorů by se dodělala infrastruktura, sportoviště, atd... a to vše by jsme dostali skorem zadarmo.

Všechny země co jí pořádali na tom vydělali.

Samozřejmě u nás by to byl samý skandál a spousta lidí by si na tom napakovala kapsy, ale i přes to já bych byl pro.

Co říkáte na ty narvané tribuny? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ukradla moc a ma je doma pod polstarem ze ? Si mimo. Ze si na tom spousta lidi nabalikovala, o tom zadna a souhlasim, ze se mi vubec nelibi, ze to je ve Vesci o tom taky neni pochyb, ale ze by za to mohla Neumanova ? Tezko, ta uz nastoupila do rozjeteho vlaku.

A k olympiade ti nemam co rict, o tom toto tema neni.

rozjetý vlak to nebyl, rozjeli si to podle svého až s novým organizačním výborem. nikdo nedokázal říct co bylo před rokem za důvod výměny organizátorů. prostě politicky a přes peníze, prostě tak to je.

neumannová dostala možnost být tváří MS a zařadit se do organizačního výboru. v červnu 2007 tuto nabídku odmítla s tím, že jediná možnost je aby byla pouze ona prezidentkou jinak dotace neodsouhlasí. zjednodušeně tak to prostě je.

a nechci spekulovat o tom jestli jí někdo položil nůž na krk a ona za to prostě nemůže nebo v tom byl nějaký jiný záměr. každopádně i přes všechno co se kolem toho odehrálo se zachovala ne zrovna fér a nechci používat horší výrazi. kdo pozorně sledoval a byl u toho blíž tak ano nový OV jsou zloději závodů.

perlička nakonec. na posledním zasedání před MS neumannová tvrdí že 80% dobrovolníků je z lbc a okolí, zbytek perfektně připraven a seznámen. Včera první předávání a v nedaleko centra potkáme zhruba 10 organizátorů nastrojených v bundách a cedule na krku s povolením vstupu a oni se ptájí kudy mají jít k náměstí E.Beneše kde bude předávání. sorry ale to bylo za ten den fakt k pousmátí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olympiáda, se sice může zdát jako utopie, ale nebyla by to olympiáda prahy ale české republiky bo jsme malá země.

Za peníze sponzorů by se dodělala infrastruktura, sportoviště, atd... a to vše by jsme dostali skorem zadarmo.

Všechny země co jí pořádali na tom vydělali.

Tohle beru jako vtip ... Jako že by sportovci po ČR cestovali, jo? Pokud někdo nevymyslí něco na způsob hvězdné brány, tak pochybuji, že by to fungovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi by bydleli tam, kde by byla jejich disciplína, ni, na MS v hokeji to taky šlo. Nebo jako myslíš, že by na každý trénink v hodu hroudou koksu jezdili z Prahy do Ostravy jo?

Mimochodem, Bauer(já vím, že tu sport nikoho nezajímá, hlavně aby byly cesty průjezdné, že? cheche). Jako úspěch to je skvělý, ale na to promo, co měl po novinách týdny dopředu... Ale za mě gratulace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdřív by jste měli kouknout jaké vzdálenosti jsou na zahraničních olympiádách mezi sportovišti, poté si to přeneste do čr a vzdálenost praha-ostrava bude nevelká

Vzdálenost to není velká - ale za jakou dobu? Srovnávám infrastrukturu, ne vzdálenosti. Olympiáda a podobné velké akce v naší zemi mi přijdou jako kravina a vynaložené prostředky se prostě nikdy nevrátí. Jedině že by tu cizinci jezdili dívat se na "ty idioty, co se do takového podniku pustili"... Pak možná.. :p:smich:

Editováno: , autor: traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zvlastni, z cele republiky nikdo nechce olympiadu , snad krome prazanu a toho bema. To by bylo pekny, ze by se postavili nove haly a sportoviste, ale kdo se bude o ne starat?! Vzdyt ted nejsou prachy na udrzbu hokejovych staidonu ci sportovist. Viz. priklad Uherske Hradiste. Byvaly synot, ted uz FC slovacko - mladi kluci, zaci, chodi na trenink, nebo plavat a vsechno si musi platit a nedostanou ani korunu na ty kopacky. A to nemluvim o tom,ze vedeni chce, aby meli vsichni stejne sportovni ubory a taky si je musi zaplatit. Tak nevim, co si o tom mam myslet. Kdyz jsem hral fotbal na dedine, a koupil si kopacky , tak me polovicku zaplatily a to jsem hral nejaky "156" dorostenecky prebor, kdyz to tak reknu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT ad Vinca : Ty mas nejakej pruzkum vsech obcanu republiky, ze muzes tvrdit, ze olympiadu nechce nikdo krom Prazaku ? Nemyslim si. Videl jsi nejakej projekt k tomu, co o te olympiade co by tu mohla byt vlastne vis, ze ji hned od zacatku zavrhujes ? To se vazne zvedavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naše země je prostě malinká. Není moc místa třeba na nové cesty. Když jsem byl v Atlantě, tam udělali kvůli olympiádě nové dálnice a v každém směru bylo 8 pruhů. U nás se vybourá jeden kamion a D1 je zavřená půl dne. Mrkněte na Řecko, s tím bych srovnával a ne se zeměmi jako US, Austrálie, Čína... Moc bych to našim sportovcům přál, ale jsem realista. OH u nás je utopie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...