Přejít na obsah

SHERLOG,GPS,a jiné


kaja 1.9tdi

Doporučené příspěvky

Taky sem resil moznosti zabezpeceni auta a nabidka Sherlog a podobnych mi (v mem pripade) neprijde "atraktivni" zejmena kvuli vysoke cene vs. chranene hodnote (auta). Jasne, kdyz si nekdo poridi auto za mega a vic, tak bude uvazovat jinak, ja v zasade souhlasim s obsahem Palova predchoziho prispevku.

Mozna to tu v diskuzi nekde uz zaznelo, ale neprocital jsem to zas tak detailne. Nasel jsem u cinanu produkt, ktery uz mam v aute par dni a rozhodne to prispiva k memu vetsimu klidu a porizovaci naklady jsou oproti profikum radove nizsi... (http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&showtopic=29322&view=findpost&p=1025728). Sice bych v pripade nenajiti auta na parkovisti resil patrani na vlastni triko, ale jak uz jsem psal, asi by spis sli po tom Audi RS4, ktery pravidelne parkuje tak 10 metru ode mne ;-) A rozhodne vitam moznost si za 1,5kc okamzite pres mobil overit, ze auto je stale tam, kde jsem ho nechal a v pripade sebemensiho pohybu se mi okamzite ohlasi...

Editováno: , autor: sprey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevyjadril jsem to asi uplne tak, jak jsem to zamyslel :-) Nepredpokladam, ze by existoval nekdo, kdo by okamzite nezalarmoval PCR. Smyslem meho prispevku bylo poukazat na mozne reseni (ne sice tak sofistikovane, jako nabizi Sherlog aj.), do ktereho nemam problem zainvestovat a ktere muze v kriticke situaci pomoct. Samozrejme, ze nejspokojenejsi budu, kdyz to nikdy nebude nutne vyuzit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim, neni to snadne rozhodovani. Ten pocit jsem nezazil (znam jen z vypraveni znamych, kteri to stesti bohuzel nemeli) a doufam, ze takto to vydrzi! Tenhle prvek proste jen prispiva k tomu, ze si muzu auto kdykoliv zkontrolovat za zanedbatelny peniz a kdyby se skutecne neco stalo, tak mi to da urcitou nadeji (nad ramec sluzeb nasi "Pomahat a chranit" group ;-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle před 7 možná 8 lety, jsem vyměnil svoji Felicii 1,3MPi za Felicii 1,6MPi a jeli jsme s přítelem za kamarádem do baru ve Štěpánské ul. Zaparkuji jako vždy a jdeme na kávu a colu. Za 17min. vyjdeme ven a .......... auto není :o

No čuměl jsem jak ten smajlík, tak volám na PČR, že mi ukradli dva dny starou Felicii a oni a nto, ne ne, neukradli, PČR odtáhlai a to hned až na Zahradní město (pražáci vědí kde pod lanovým mostem je jejich parkoviště). Tak vemu taxála a jedu. Akorát Feldu sundával dolů, tak jsem si ji s radostí zase vzal.

Ale ty 4 min. než jsem volal PČR bych nikomu nepřál, hnus velebnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen ohledne te detekce tak nic takovyho neexistuje pokud beru v uvahu treba gsm jednotky ;) maximalne by mohli mit nejaky presny lokator signalu gsm, ale pokud to ma clovej jako zabezpeceni tak ta jednotka je 99 % casu inaktivni a na par vterin posle data a chci videt kinga co to najde, takze je spousta mist kam to jde zasit i z antenou, na aute neni jen palubka :p

Editováno: , autor: warhead
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sherloch je jednoznačně jedna z nej služeb a hlavně plně fungující, stačilo dokonce neplánovaně zvednout auto na hever a hned byl telefon, ale je to služba drahá, takže úměrně k ceně auta a vzít v úvahu slevy pojištění (proč asi pojišťovny dávají na sherlocka největší slevy), jinak mě osobně zajulao tohle připojištění:

http://www.carlife.cz/

resp tento produkt:

http://www.carlife.cz/produkty/eurogap/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...