Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

clovece,uplne v pohode,vsichni vi komu fandim a muzu rict ze bez problemu

jen si nekdo pohlidal o co mu slo,i kdyz se divim ze to ustal,

a to kdyz ho predjel tak si musel pripadat jak malej kluk a ne jak mistr

podle me jsou dva druhy mistru.....ten co mistr je protoze umi.........a nebo ten z koho mistra vsichni delaji

bouzel ten co dnes prohral boj ale vyhral valku patri do te druhe skupiny

Hele a co takovej pan FA, ten de fakto taky spíš jen krouží, než závodí a hup, 2x mistr... Holt to bylo s bodama letos tak nanic, že LH vyšlo líp jet "na jistotu", než si ten závod užít ale pod rizikem, že taky to potřebný "do 5týho místa" nevyjde...

Jinak taky jsem si (a je to teda hnusný :) ) užíval to "prozření" u koníčků, taky nemyslím, že všecko bylo 100% košer u nich a komisařů letos...

No a Hamiho slečna jako :palec2:, celkem jsem byl rád za nakoukávání do pitu, teda zrovna když se nezabíral pan kyselý ksicht Massa starši :)

No a ještě doplním, že škoda rychlýho konce DC, Nakajima fakt idiot a taky Honda, jak na konci stylově vyhořela lol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych treba chapal to zpomaleni, ty gumy moc nedovolovaly, ale zvlastni je, ze prislo tak vyrazny v predposledni zatacce, a hlavne to, ze se tomu predjeti vubec nebranil, spis poslusne uhybal. Ale coz, co se deje v zakulisi v celym roce nemame temer potuchy, na co se prijde je jen vrsolek ledovce, cisty svedomi tam asi nema nikdo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě je to tak že Hami má bodů nejvíc, Massa si to pokazil v sezóně, kdy zbytečně o body přišel, teď mu prostě dva chybí, jinak jestli Glok uhnul nebo ne asi nikdo neví, krom něho, je fakt, že jel na hladkých, ale je taky fakt, že jako uhnutí to vzhledem k jeho stopě a rychlosti vypadalo, jakoby byl o kolo zpět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C3 a kryssar: ono když je za tebou někdo, kdo díky mokrým gumám jede třeba i o kilo, někde možná i o dvě rychlejš, tak si asi 2x rozmyslíš, jak moc mu to zkomplikuješ, už jenom kvůli tomu, že by to asi dost bolelo, kdyby se ti nevyhli... Viz teď nevím, kdo to byl ve Spa když začalo na konci pršet a on nazul mokrý a jel v podstatě o třídu jiný časy, než ostatní, co riskovali na suchých a jen díky tomu, že zbývala snad dvě kola, to nebylo na bednu. Heidfeld?

Daleko víc bych se zaobíral tím, co tam vyvedl Kubica - jel o kolo z5 takže tohle motání se mezi Vettela a Hamiho a jejich akční předjíždění asi nebylo úplně fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě je to tak že Hami má bodů nejvíc, Massa si to pokazil v sezóně, kdy zbytečně o body přišel, teď mu prostě dva chybí, jinak jestli Glok uhnul nebo ne asi nikdo neví, krom něho, je fakt, že jel na hladkých, ale je taky fakt, že jako uhnutí to vzhledem k jeho stopě a rychlosti vypadalo, jakoby byl o kolo zpět

Tak tak :palec2:

2 P2M: jojo, to je jasny, taky bych mel vitr, ze me sestreli zezadu, ale za okolnosti, ze jsem kousek pred cilem, bych asi tak hodnej a obetavej a nebyl a drzel si stopu a pozici, co by to jenom slo. Jinak bych se klidil taky, ale ne kdyz bych pomalu videl sachovnici :) Jinak ve Spa to byl opravdu Heidfeld, ta jeho stihaci jizda nemela chybu :) A Kubicu taky nechapu, vcera jsem to i nejak komentoval u TV, protoze ten se tam motal az hodne podezrele, nejdriv sem myslel, ze chce Lojzu sestrelit. Do budoucna jsem zvedavej na Vettela, pral bych mu poradnou karu, pac ze vsech tech mladejch je suverenne nejlepsi. Uz se vlastne vi, kam pujde pristi rok, nevite nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C3 a kryssar: ono když je za tebou někdo, kdo díky mokrým gumám jede třeba i o kilo, někde možná i o dvě rychlejš, tak si asi 2x rozmyslíš, jak moc mu to zkomplikuješ, už jenom kvůli tomu, že by to asi dost bolelo, kdyby se ti nevyhli... Viz teď nevím, kdo to byl ve Spa když začalo na konci pršet a on nazul mokrý a jel v podstatě o třídu jiný časy, než ostatní, co riskovali na suchých a jen díky tomu, že zbývala snad dvě kola, to nebylo na bednu. Heidfeld?

Daleko víc bych se zaobíral tím, co tam vyvedl Kubica - jel o kolo z5 takže tohle motání se mezi Vettela a Hamiho a jejich akční předjíždění asi nebylo úplně fajn.

:palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úmyslně jsem zde nic nepsal, nevstupoval do toho a jen si to užíval. Vše jsem viděl v pohodě, 4 různé TV, 4 programy (NOVA,STV2,Premiere, RTL) + ofiko stránky F1 s live timing a tak jsem věděl to, co tady někdo již psal, že Glock jede na suchých, že ho Hami stahuje, jen se mi stahovala prdel, aby to stihnul a ono jo.

Tak že sláva vítězům čest poraženým: ale my máme mistra světa po 9 letech a tak se konečně zase raduju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď bych chtěl jen napsat pár upřímných slov:

1) do Blanska - běž do prdele idiote vymaštěný a doufám, že budeš brečet ještě 12 let (a piš si komentáře jaké chceš),

2) všem přerostlým myším a jim podobným jako např. podkanům a krysám - dej se na politiku když víš o všech zákulisních věcech chytrolíne - celé téma se neozveš a poslední cca 4 závody tamy děláš machra

3) mám nejraději ubrečené blbečky s Fábiemi a fotkou C3, kteří neunesou porážku - celou sezónu o tobě nikdo neví a teď jdeš sem brečet

4) já už jasně vidím, jak Toyota dává pokyn svému jezdci aby brzdil a pustil před sebe McLaren

5) Poláky jsem nikdy neměl rád - Kubica mi jen potvrdil, že udělá sviňárnu a potom se půjde pomodlit a vše bude OK

A nezapomeňte si vybrečet pro mne napomenutí a jiné nesmysly, protože vy krom brečení nic jiného neumíte.

Poslední věta: Massa je velkohubý janek, ale umí prohrát a to se cení, i když nic jiného mu nezbylo, ale to přání od něj bylo pěkné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze toto tema muzeme pro tento rok zamcit,

pan nejchytrejsi a vsevedouci sezonu zhodnotil jak mu je rovno a urcite nejvic zasvecene

jen k tomu a vyhradne na jeho adresu doplnim vsem zname : ze .... je krasna vec ale nesmi to byt chlap

nikdy jsem neco takovyho nemel v planu napsat a nikdy me to nenapadlo,ale potom co nadas vsem co fandi nekomu jinymu nez ty,nejde jinak

vsichni muzou psat ze ses takovej a musi te clovek znat aby vedel co a jak,dekuji nechci

s tim nejakym napomenutim pocitam taky,jenze s tim rozdilem ze u tebe si kazdej rekne ze nema cenu davat protoze pravidla pro tebe nejsou

s pozdravem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz mi bylo divny, ze neprisel zadnej Paluv urazlivej a namistrovanej post :smich: Tak aspon po boji machrovat, juchu, skoda, ze sem to tema nezacal cist na zacatku sezony, byla by tu vetsi prdel :palec2: Ale nejak ses zapomnel navezt do vsech, mel bys to dohnat a domasturbovat si ego, kdyz uz se neumis normalne bavit :feve::palec2: Btw cucet na to na 4 TV muselo bejt docela psycho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...