Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

Jedete nekdo do Madarska na F1.Docela rad bych se tam jukl a z okoli nikdo nejede

A co je tvoje okoli?? Nahod sem nejake dalsi info, kdy to je, kolik to stoji, na jak dlouho by se jelo atd. at to nemusim lovit na internetu. Pak uvidim, uz jsem o F1 uvazoval nekolikrat, aaale nak mi to nevychazelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s klukama z clubu se letos chystame na rally do nemecka a predpokladam ze pristi rok by jsme zase dali dohromady vylet na formule aspon podle toho jak jsme se bavili

To rally jsem si už přečetl. Nezní to špatně, ale je to ještě daleko a pro mě nemá cenu moc dopředu plánovat. Ale je fakt, že formule bych bral hned!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak bacha protoze by se mohlo stat ze by tam bylo potom dvacet volnych mist. Vim ze nejaci motorkari se takhle domluvili prijeli jednou do brny a z5 jeli vlakem.

Byl bych vytočený, nas...štvaný, smutný, ale mám ji pojištěnou tak by to po stránce finanční tak moc nebolelo. Jinak by to byla velká ztráta. Je to první auto, ke kterému mám vztah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mám i zaplacené lístky na celý víkend ;)

Jak kde co za kolik, povídej...

http://www.vstupenkyf1.cz/default.asp?nav=vst&ids=19

a ubytování jsem sehnal v plně vybaveném apartmánu v Budapešti za 4000 HUF os./noc což v době konání závodů je super cena.

Napíšu to takto: je mi tě líto, strašně hnusná VC F1, bohužel Hungaroring už nikdy nebudu dělat. Maďarsko kromně dálnic a lázní na hovno ve všem ostatním, pořádání VC Hungary je už delší dobu pod úrovní, žrádlo i pití drahé, přístup na motodrom stojí ua hovno, parkování ani nemluvím a to co zažiješ v Budapešti, to je k blití. Tam nejsou silnice, to je jeden tankodrom, jen tak mimochodem, dnes jsem se vrátil z okruhu Praha-Budapešť-Vídeň-Praha a ta Budapešť to je jako kdybych jel na Mars = hnus.

Nicméně jsem F1 magor fanda a tak ti přeji super výhled, bomba závod, vitězství McLarenu a super počasí :palec2:

Já jezdím o 14 dní dříve na Nurburgring na VC Evropy a nemohu si vynachválit jak bydlení(v soukromí již 5-tý rok)-cca kilometr od tribuny-tak jídlo, i když také drahé.Letos jsme se s kamarády bavili i o mém snu - SPA Francorchamps v Belgii = podle mne nejkrásnější trať spolu s A1ringem (Rakousko), tak že možná pofrčíme 16 září do Belgie. Jinak ať vítězí McLaren :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mám i zaplacené lístky na celý víkend ;)

Jak kde co za kolik, povídej...

http://www.vstupenkyf1.cz/default.asp?nav=vst&ids=19

a ubytování jsem sehnal v plně vybaveném apartmánu v Budapešti za 4000 HUF os./noc což v době konání závodů je super cena.

Napíšu to takto: je mi tě líto, strašně hnusná VC F1, bohužel Hungaroring už nikdy nebudu dělat. Maďarsko kromně dálnic a lázní na hovno ve všem ostatním, pořádání VC Hungary je už delší dobu pod úrovní, žrádlo i pití drahé, přístup na motodrom stojí ua hovno, parkování ani nemluvím a to co zažiješ v Budapešti, to je k blití. Tam nejsou silnice, to je jeden tankodrom, jen tak mimochodem, dnes jsem se vrátil z okruhu Praha-Budapešť-Vídeň-Praha a ta Budapešť to je jako kdybych jel na Mars = hnus.

Nicméně jsem F1 magor fanda a tak ti přeji super výhled, bomba závod, vitězství McLarenu a super počasí :palec2:

Já jezdím o 14 dní dříve na Nurburgring na VC Evropy a nemohu si vynachválit jak bydlení(v soukromí již 5-tý rok)-cca kilometr od tribuny-tak jídlo, i když také drahé.Letos jsme se s kamarády bavili i o mém snu - SPA Francorchamps v Belgii = podle mne nejkrásnější trať spolu s A1ringem (Rakousko), tak že možná pofrčíme 16 září do Belgie. Jinak ať vítězí McLaren :palec2:

Počítám s tím, že to okolo nebude nic extra. Vstupenku jsem dostal od příťule a beru to tak, že zážitek ze závodů mi bohatě vynahradí ten nic moc zbytek. Navíc to mám nejblíž tam a máme i psa. Já budu na formulích a oni si budou prohlížet památky a tak.

Jóóó a ještě něco:

FERRARI!!!

post-4056-1178877708_thumb.jpg

Editováno: , autor: VitaP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...