Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

taky posílam upřimnou soustrast... :rip: ...asi bys měl přejít na chov kaprů byla by aspon večeře :-)))

počkej počkej a ty si snad myslíš že ji nesnim - sice to nebude rodiná večeře, ale jako jednohubka dobrá - pro rejpaly = pro všechny, vtip jo lol:smich:

jináč díky za upřímnou soustrast...ještě včera vypadala tak spokojená, plavala si a dneska ráno - myslel jsem že se naučila novej trik - ale opravdu plavat břichem nahoru trik nebyl :smich:

kurňa křečků už jsem taky pohřbil - džungerskej malejch potvoráků :)

ráca: jojo přesně tak :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ráca: no jo no cholesterol to je svině, někdy ani nechápu jak u někoho může být vyšší....můj 155ti letej bratranec je hubenej jak proutek, jí samý zdravý hovadiny a cholesterol má jak kdyby k snídani žral bůček a zapíjel ho omastkem - nechápu nic :feve: tak snad nezbývá než aspoň trošku teď dbát na stravu no

Stando: ahoj a ať se auto bliští ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale poslední preventivní prohlidka oběvila vyšší tlak,cholesterol a bohužel jsem to řek doma....tak mi herečka snaži ještě ten tlak zvětšit

Já mám 105 kiliček a tohle zatím v pořadku,ale je pravda,že se pomalu tech obžerství vzdávám,spíše teda kvuli tomu jak kynu,brácha ten má špatně 70 kilo a žere samy tukožrouty a prostředky na snižení cholesterolu a má ho furt vyšší.

Co si ale budem nalhávat klobáska je klobáska.

post-86-1242139050_thumb.jpg

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na tuku už skoro nic nedělám koupil jsem si grilovaci desku,kterou položím přes dvě plotny a jedu vše bez tuku,hlavně kuřecí prsa,karboše,čevabčáky a hranolky kupuju ty do trouby takže taky bez tuku,až ji ojedu tak koupim tu z kamene ale ta bude podstatně dražší tahle stála 400kč a je to nějaká slitina.Ale pro připravu masa super věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar bando ;) ..koukám, že jedinej si tady na mě včera vzpomněl pouze KIBI vrchní sportovní referent.......jsi můj kol5 ...jina dneska žádné téma fuck:p nevyvěšuju!!!, páč Vám se zavděčit je těžký úkol i pro vedoucího amatéra Marka :help: ......zubařina vadila, k sexu jste neměli co říct....domácí miláčci nic..kromě mě, woodyho a ještě kibiho rybky :rip: .....

Tak jsem si tu postěžoval a přeji všem krásné dobré ránko :palec2::palec2::palec2:

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...