Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

hele, asi taky začnu dělat Zagorku, ať jsem "IN" :kuk: ....takže teď bych se asi měl nasrat a dělat uraženýho ne? :smich:

Ráca: téma na blití?...povídejte a přehánějte ;)

normalka diabeticky chcanky se sračkou na piti jen standa si v tom namáčí rohlik........ :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Jendo.To jsou rozmazleny frackové co? Nedokážou mit respekt před zákonem :aggressive:

Romane nějak tu ty darebáci zvlčili....asi nějaká erupce na slunci či co....první se tu div nemilujou - modrá ústřice je v kurzu a teď tu hážou ramena lol

spolek drzounů: jaký diabetický sračky zas - musíte mě zasvětit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane nějak tu ty darebáci zvlčili....asi nějaká erupce na slunci či co....první se tu div nemilujou - modrá ústřice je v kurzu a teď tu hážou ramena lol

spolek drzounů: jaký diabetický sračky zas - musíte mě zasvětit :)

honzo to ani nechtěj..... :smich::smich::smich::smich: .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem zvládl Woodyho tchýni...lásku Románek + Mareček a kupu dalších našich témat, tak to rozdejchám....šip se s tím tajemstvím lol

woody: to snad nééé :smich:

no psal jsem že mam rad sladky kafe a mara hned že jeho kolega diabetik má sladky chcanky pak se do toho přimotala sračka po kafi z automatu a vznikl tento vysoce specificky nápoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mara tady nabizel chcanky kolegy diabeticka co prej maj grady...... :smich::smich:

a to se pořád Mára chvástá jak k Romanovi na srázek doveze flašky whisky - jen aby to nebyla kvalitní 6ti letá chcanka od diabetika, ta s grády lol:smich:

jináč pěkný téma jen co je pravda :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...