Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Bych hodila téma...

O víkendu přijdou dělat ukrajinci na barák a jedno dopol musí brácha odjet,já se UK dost bojím tak co nějaké rady ? Rotwajlera,2m chlapa :-) ? No moc veselo mi z toho fakt není,navíc musí být uvnitř,páč budou dělat vnitřní omítku v jedné místnosti :-(

a ještě jedno,musím se dostat do vnitřní strany dveří kufru,mám zarezlé šrouby co drží spz rámeček a ty d**** tam vyvrtali druhé díry,ale to neřeší že se potřebuji dostat k těm šroubům z vnitřní strany a včera jsem nepřišla na to ja ty plasty dostat dolů :help:

Editováno: , autor: Zuzka78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady taky poradím silou a tahem začne plast zadních dveří pomalu odskakovat,horší je to dát zpět,trefit všechno do děr je docela záhul.

Pokud se bojíš řekni nějakymu kámošovi at zaskočí na kafe.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady taky poradím silou a tahem začne plast zadních dveří pomalu odskakovat,horší je to dát zpět,trefit všechno do děr je docela záhul.

Pokud se bojíš řekni nějakymu kámošovi at zaskočí na kafe.

no takže vlasně jak pedály tak plasty z pátých dveří,vzít silou.. ok :-) dám na vás :-) dík za rady :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco ze života-kámoš měl v pondělí narozky,lehce jsme popily naše místní Koutské pivečko a asi v jednu si šel Vlastík sic trochu(trochu více)vláčnější lehnout,do teď normální příběh ráno tak v 5h sem se probral,opocenej,hlava jak škopek do kterého někdo kope,nedalo na sebe dlouho čekat i bolení bříška s naslednym šestinásobným :ble .Celej den na chovno,naštěstí pro to měla máma i dcera pochopení a nic po mě nechtěly,tak mají u mě každá nějakej dárek,malá už má bábovičky a máma se zatím nevyjádřila.

Co s toho plyne do budoucna-nechlastat nebo chlastat tak abych nemusel nic slibovat -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice si furt pohrávám s tím,že na jaře pujde fabka do světa,ale nic není jisté a tak mi v hlavě furt probíhaj nějaké ty upravy,takže pokud budou trochu penízky chtěl bych nechat stříknout alu kola do tmavší barvy,něco jako grafit (ty budou asi určo protože bych si pak nechal kola i an F II)a ač nejsem až tak příznivcem potahů láká mě nechat ušit něco na zpusob G VI,co Vy na to?

post-86-1250165998_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je právě to těžky se rozhodnout,F I je každopádně hezčí a vyváženější než F II,ta zase na druhou stranu je přece jenom novější model,a v určité barvě je i hezká hlavně v bílé a červené,pro mojí hraje hlavně to,že ji mám od nova dvojku bych musel koupit tak do dvou let na novou neni určitě a hlavně novy auto bych už nechtěl protože stojí před bytovkou a první šrám sem nemoh vubec rozchodit a v noci to jsem ještě kouřil tak jsem vylez klidně i třikrát za noc jako na cígo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to smutny ale je to tak pokud se rozhližiš po jinym autě tak nezbyva než přišetřit na octu nebo přejit na jinou značku.je sice fakt že kombi verze je trochu hezčí ale žadnej zazrak to není.nejvíc mě vždy pobaví když sedim v autě a na parkovišti vedle mě někdo s FII zaparkuje koukam na něj nahoru jak do autobusu.

to už radši do vw polo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...