Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

těpic ptáku jarabáku :) mám pro tebe stále to tričko, jen ti ho hodit ( a jelikož mi je jasný jak poctivě dodržuješ svůj "cholesteroluprostej jídelníček" tak aby ti ještě bylo :D )

nazdar jeníku no já čekam kdy přijdeš  s nabítkou kvalitního .... sakra co to kecam ..... :smich::smich::smich: .....   no prostě kdy hodíš nějaky datum do placu

35 mm JOM

40 mm HR

na jom se vyprdni.....hodně špatnych referencí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jindro: budu se snažit vymyslet nějaký datum a nadhodit ;) ale asi si dám pod gaťata v oblasti zadku nějakej kus tvrdý desky nebo tak něco lol

souhlas se Standou :palec2: jináč ahoj :)

ale no tak....koukal jsem že planujete hradec kdybys tam nakonec jel tak bych se taky zastavil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jindra: plánuje se Hradec a vypadá to na velkou účast..ale já mám jako na potvoru šichtu :feve: možná se tam stavím jen na skok na večír, ale to nevim jak zvládnu...každopádně by nebylo od věci něco vymyslet - i když jak je hezky, tak utrhnout nějakej volnej čas je těžký :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jindra: plánuje se Hradec a vypadá to na velkou účast..ale já mám jako na potvoru šichtu :feve: možná se tam stavím jen na skok na večír, ale to nevim jak zvládnu...každopádně by nebylo od věci něco vymyslet - i když jak je hezky, tak utrhnout nějakej volnej čas je těžký :help:

ježiš tak si vezmeš dovolenou ....standa by taky určo přijel a i ostatní pražáci ...   :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježiš tak si vezmeš dovolenou ....standa by taky určo přijel a i ostatní pražáci ...   :palec2:

ráca dovča nehrozí na 100% teď mi akorát končí a další bych musel mít plánovanou...navíc je právě čas dovolenek, tak myslím že ani přehození šichty není reálný :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ráca dovča nehrozí na 100% teď mi akorát končí a další bych musel mít plánovanou...navíc je právě čas dovolenek, tak myslím že ani přehození šichty není reálný :feve:

tak bys moh přijet v pracovnim ....jako bezpečnostní složka... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar jeníku no já čekam kdy přijdeš  s nabítkou kvalitního .... sakra co to kecam ..... :smich::smich::smich: .....   no prostě kdy hodíš nějaky datum do placu

na jom se vyprdni.....hodně špatnych referencí 

Jaké referenca na jo? Nikde jsem je nanašel, má je Ramatikl a spokojenost a ty HR jsou 2x dražší :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...