Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ale zase na druhou stranu myslím, že Ramatikl je má taky, tak se ho Mirku zeptej jak je s nima spokojenej a pak se podle toho rozhodni. každopárně na ně máš 2 roky záruku, tak se možná není čeho bát.

Vždyt sem to psal a znám ho i osobně :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoooj Stando

Míro: sice je záruka, ale jebat se s podvozkem, znova dělat geošku...to radši připlať litrásek nebo dva za kvalitu a máš větší šanci že budeš mít klid ;) já už nééé jednou udělal blbost a šetřil na nesprávným místě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jindro: nechal jsem u známýho vyměnit komplet podvozek, přední brzdy a když mi vracel auto, tak říkal že by měla být geoška dobrá - jen volant byl mírně nakřivo....zajel jsem do škodovky dal 800,- za geometrii a hádej co....geometrie naprosto vpořádku...že já debil nevěřil tomu známýmu :aggressive::)

Míra: weitec, HR, KW, Eibach - volill bych mezi nimi, podle toho jak je seženeš za dobrej peníz ;) PS: doporučil bych i svoje V-maxxe, jsem vážně moc spokojenej, ale už jsem slyšel že někdo na ně nadával (teda hlavně na tlumiče)

chlapci na chvilku vám uteču :-p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo přesně vepředu v pravo sem narazil na problem že sem to radši nechal udělat.....jak sundavaš tlumič s těhlice tak to jde kousek a pak se opře poloosa o rám...muselo se z poloosy stahnout kolo a do toho sem nešel....tvrdši to je vic než sem si myslel...je to o zvyku.hlavně na trasach ktery máš hodně naučeny jezdit určitou rychlosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...